Artiklid ja uudised

Kontor "puuriidas" ?

Esmapilgul ja kaugelt vaadates võib tunduda, et tegemist paari tihumeetri virna laotud palkidega. Seejärel märkad aga avanevaid aknaid ning elu selles "virnas".


Hollandi disainer Piet Hein Eek projekteeris ja ehitas selle vahva palkmaja oma muusikust sõbrale, kes vajas kontorit ja helistuudiot. Niinimetatud palkmaja on tegelikult plastikust ja terasest raamil ning mis oluline - lihtsalt teisaldatav.



Ja kui Sul siis saab ümbritsevast vaatest kõrini või tekib mõni tülikas naaber, siis paned aga maja oma autole konksu ja kolid sinna kus jälle hea ja tore tuldub.

Ammutad inspiratsiooni linnulaulist ja tegeled aga rõõmsalt oma töö ja loominguga - kas pole mõnus!? :)


Kui väljast vaadates võiks eeldada, et sees avaneb kitsuke ja sünge ruum, millel nurgas võib-olla armetu ahi, siis tegelikkus on valgusküllane, särav ning igati kaasaegne interjöör.





Toimetanud: Sisustuswebi toimetus
Fotod: http://thomasmayerarchive.de/categories.php?cat_id=2462&l=english

Sisestatud: 18.03.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Fassaadikrohvid ja terviklikud fassaadisüsteemid on oma arengus jõudnud nüüd päris nanotehnoloogiani. Nanokrohvide nimetus on kasutusel olnud juba aastaid, aga oma nimetuselt pole neil rohkem ühist kui elementide suurust mõõdetava mõõtühiku “nano” kasutamisega. Tänapäeval pole küsimus enam selles, kui suur on krohvi tera suurus ega see, millega saavutatakse vastupidavus ja elastsus. Nüüd räägime juba kui palju suudab fassaadikrohv end ise taastada ja uuesti nanotasandil molekule omavahel siduda.

vaata kõiki