Artiklid ja uudised

Lihtsasti ja kiiresti paigaldatavad moodulkodud

Saad väikeelamu vaid mõne päevaga!

Seoses ehitustegevuse kiire kasvuga erasektoris on viimasel ajal eriliselt populaarseks muutunud kaasaegsete mobiilsete suvilate ja moodulmajade projekteerimisteenus ja valmistamine.


Moodulmajade väljatöötamine ja projekteerimine sisaldas endas tehnilise dokumentatsiooni täispaketti – jooniseid ja korruste plaane. Moodulite projekte tehti ka arvesse võttes insenerkommunikatsioone – elektrivarustust, veevarustust ja kanalisatsiooni.


Modulare Grupp OÜ spetsialistid moodustavad ühtehoidva mõttekaaslaste kollektiivi, kes oskavad lühima tähtaja jooksul omavahel tihedat koostööd tehes luua esteetiliselt täiuslikke projekte kõige erisugusemate ehitiste tarbeks, mida oleme valmis Teile esitlema!


Meie põhimõtted on rajatud pidevale kontaktile tehnilise tellijaga, et olla valmis suurimal määral vastu tulema tema soovidele ja nõudmistele.


Piisab sellest, kui tulete kord meie kontorisse, et veenduda: meie firmal on tohutu kogemustepagas moodulehitustööde alal, meie kliendid pöörduvad meie poole mitte ainult abi saamiseks, vaid oleme pälvinud nende usalduse ja lugupidamise!

Sisestatud: 18.05.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Fassaadikrohvid ja terviklikud fassaadisüsteemid on oma arengus jõudnud nüüd päris nanotehnoloogiani. Nanokrohvide nimetus on kasutusel olnud juba aastaid, aga oma nimetuselt pole neil rohkem ühist kui elementide suurust mõõdetava mõõtühiku “nano” kasutamisega. Tänapäeval pole küsimus enam selles, kui suur on krohvi tera suurus ega see, millega saavutatakse vastupidavus ja elastsus. Nüüd räägime juba kui palju suudab fassaadikrohv end ise taastada ja uuesti nanotasandil molekule omavahel siduda.

vaata kõiki