Artiklid ja uudised

Ehituse ABC on suvehooajaks valmis!

Eesti majandus on pööranud tõusule ja ka ehitusturg väljub kriisist. Aprilli lõpp näitas juba tõeliselt kevadist ilma ja kevadisi meeleolusid.


Põhjaliku uuenduskuuri on läbinud ka Ehituse ABC Tallinna Peterburi tee kauplus. Tehtud pingeline eeltöö väljapaneku täiendamiseks, millele järgnes kaupluse sisustuse ümberpaigutamine, müügipindade laiendamine ning ülevaatlikumate tootestendide valmistamine. Hooaja jooksul lisanduvad kasulikku teavet sisaldavad infoplakatid väljapanekute juures


Ebamugavus, mida kliendid kogesid kaupluse uuendamise käigus, saab kuhjaga tasutud alanud hooajal. Mitmetes tootegruppides on valik oluliselt laienenud ning kaupu on mugavam üles leida.


Palju tähelepanu on pööratud erinevate üldehitusmaterjalide jaekaubanduslike formaatide väljatöötamisele. Värskeid ideid selleks kevadeks leiab kõikidest Ehituse ABC kaupluse osakondadest.


Eelmisel aastal käivitus Optimera Estonia AS (Ehituse ABC) tootearendusprogramm, mille tulemusena jõudis riiulitele rida Saint Gobaini kontserni kaubamärke – Novipro, Alterna, Altech – kandvaid tooteid. Meie soov on pakkuda klientidele selget soodsa hinnaga alternatiivi erinevate tuntud brändide toodetele, tingimata sealjuures toodete kvaliteedis.

Täna pakub Ehituse ABC enam kui 1000 Novipro kaubamärgiga raua-, ehituskeemia- ja elektrikaupade toodet.

Sisestatud: 19.05.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki