Artiklid ja uudised

DISTEP'I TREPID - alati kaks sammu kõrgemal!

Kui olete otsimas eramusse modernset või tootmishoonesse praktilist METALLTREPPI, on just Distep OÜ see ettevõte kelle poole pöörduda.

2007.aastal Eesti turul alustanud trepimeistril on 10-aastane kogemustepagas nõudlikust Belgiast. Varasemalt toodetud trepid on fotode kaudu jäädvustatud ka kodulehel, loodame, et need annavad Teile ideid ka oma soovide määratlemisel.

DISTEPI TREPID valmistab ning paigaldab ka muid tööstuses kasutatavaid metallkonstruktsioone. Treppide puhul on kasutatavad materjalid peale metalli ja terase veel puit, klaas ning naturaalne kivi.
Sisestatud: 28.05.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

MILLINE ON KESKKONNASÕBRALIK JA SAMAS VASTUPIDAV UUE AJASTU TERRASS?

Kui oled otsustanud hakata ehitama terrassi või olemasolevat kohendama, siis valides materjali on kindlalt Sinu jaoks oluline, et terrass oleks kauakestev, vähest hooldust vajav ja samas kena välimusega. Eestis on enamus terrasse ehitatud pigem pehmemast okas -või lehtpuidust (mänd, haab, lehis) või komposiitmaterjalist. Aga need ei pruugi olla ainsad materjalid kaasaegse terrassi ehitamiseks. Kas Te olete näiteks kuulnud uuest bambusest terrassilaudisest - Bamboo X treme?

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Turule on jõudnud nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Fassaadikrohvid ja terviklikud fassaadisüsteemid on oma arengus jõudnud nüüd päris nanotehnoloogiani. Nanokrohvide nimetus on kasutusel olnud juba aastaid, aga oma nimetuselt pole neil rohkem ühist kui elementide suurust mõõdetava mõõtühiku “nano” kasutamisega. Tänapäeval pole küsimus enam selles, kui suur on krohvi tera suurus ega see, millega saavutatakse vastupidavus ja elastsus. Nüüd räägime juba kui palju suudab fassaadikrohv end ise taastada ja uuesti nanotasandil molekule omavahel siduda.

vaata kõiki