Artiklid ja uudised

Alpaca Sisustuse uus vaibakollektsioon!


Lõuna-Ameerikast, Peruust saabus Eestisse uus kollektsioon unikaalseid looduslikke vaipasid ja patjasid. Lisaks erinevatele unikaalsetele eksemplaridele on vaibad nüüdseks saanud endale ka konkreetsemad standardmõõdud, milledeks on:

60x120cm - väiksem vaip, mis võiks sobida näiteks magamistuppa voodi kõrvale
110x150cm – sobib hästi näiteks magamistuppa voodi ette jalutsisse
140x180cm – keskmiste mõõtudega vaip
180x200cm ja 200x250cm – loomulik valik elutoa kaunistamiseks

Samas ei ole olemas mingisugust reeglit, et seda või teist asja peaks paigutama just sinna või teise kohta. Inimeste kodud on ju erinevad ja iga interjöör vajab eraldi lähenemist. Alpaca Sisustuse sooviks olekski pakkuda interjöörikeskset lähenemist, mille tulemusena põrandat saaks kaunistama just see kõige sobivam vaip ning mis osutuks valituks erinevate vaipade katsetamisega interjööris. Erinevates interjöörides mängivad ju väga olulist rolli nii põrandamaterjal, seinad, mööbel, loomuliku ja tehisvalgustuse hulk jne. Ja lõpptulemus kõige sobivama vaiba näol peaks ju olema see, mille poole püüelda!


Eesti sisekujundajate-disainerite soovitusi järgides ja peruu parimate vaibameistrite abiga valmivad vaibad on nüüdseks oma tegumoelt muutunud ka rohkem põhjamaise interjööriga ühilduvaks. Muutunud on vaipade ääristus, mis ei ole enam nii silmatorkav. Samuti on muutund aluskattematerjal, mille tulemusena on vaip muutunud vastupidavamaks ja praktilisemaks. Samas on samaks jäänud üks oluline aspekt Alpaca Sisustuses – soov pakkuda inimeste kodudesse pehmust ja soojust naturaalsete vaipade abil!


Alpaca Sisustus
www.alpacasisustus.ee
Kaluri tee 5, Haabneeme
Telefon: (+372) 630 6142

Sisestatud: 27.02.2007

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki