Artiklid ja uudised

DR!PSTOP – ökonoome ja kiire antikondensaatniiskuse lahendus profiilplekist katusekatetele

AS TOODE pakub alanud hooajast lahendust katuseprofiilide alla kondenseeruva veega seotud probleemidele - DR!PSTOP kangast!

Dripstop on spetsiaalne membraanidega kangas, mis kleebitakse profiiplekile juba profileerimise ajal tehases ja see tagab tema suurepärase haakuvuse mistahes meie toodetava teraskatusega. Seega ei suurenda DR!PSTOP kile kasutamine ajakulu paigaldustöödele. Membraan on väga vastupidav vananemisele.Vaata tutvustavat videot:


Kasutusala
Eelkõige soovitame DR!PSTOPi kasutamist keerulisemate niiskoludega, aga samas kiiret paigaldust nõudvates projektides:
- lao- ja tootmishooned
- kaubahallid
- spordisaalid
- garaažid
- põllumajanduslikud hooned jms suuremad pinnad.

Otsene kasu kliendile
- Annab ca 25% rahalist kokkuhoidu kasutatavate materjalide ja ajakulu kaudu. Katusel ei ole tarvis kasutada enam distantsliiste, aluskattekilet.
- DR!PSTOP ei ole nii aldis kahjustustele, mis võivad tekkida näiteks aluskatte paigalduse käigus.
- Lihtne puhastada (voolava vee või survepesuriga).
- Kiire paigaldus.

AS Toode kutsub uudse profiilplekk-katustel kasutatava antikondensaatlahenduse esitlusele näitusel EESTI EHITAB 2014

Programm:

Ülevaade kondensaatniiskuse tekkepõhjustest
DR!PSTOP lahenduse kasutuseeliste ja –võimaluste tutvustamine
Õigete paigaldusvõtete kasutamise selgitus
Näidisobjektide tutvustus
Küsimused-vastused

Aeg ja koht:
Reedel, 4.aprillil 2014, Eesti Näituste seminariruum A2, kell 11.00 – 13.00
Esitlus on tasuta - 25-le kiiremale tagab tasuta sissepääsu messile eelnev registreerimine aadressil erki@toode.ee või telefonil 504 5543

Sisestatud: 27.02.2014

Toode AS Peakontor ja Esindused

Tel:
659 9400
Aadress:
Kasesalu 2, Saue, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Päikesepaneelide ja turvatoodete korrektsest kinnitamisest kaldkatustele

Päikesepaneelide ja turvatoodete korrektsest kinnitamisest kaldkatustele

Ambitsioonikatest kliimapoliitika eesmärkidest ajendatud ning geopoliitilistest vapustustest võimendunud energiakandjate hinnatõus, kohatine defitsiit ja võimalik ebastabiilsus varustuskindluses on hüppeliselt suurendanud huvi taastuvenergialahenduste kasutuselevõtuks nii tööstuslikes mahtudes, kui ka kodumajapidamistes. Esmakordselt tajutakse energiatõhusa hoone eeliseid rahakotis tuntavalt ning enam tähelepanu osatakse pöörata efektiivsetele kütte-, ventilatsiooni ja elektrilahendustele uusehitiste korral ning vanema hoone renoveerimist käsitleda kulu asemel investeeringuna.Sarnane mõtte- ja teguviis puudutab kitsamalt ka katuseehitust, kuid entusiastliku pealehakkamise juures tasub hoolikalt läbi mõelda kasutatavad lahendused ja tooted nii, et vältida aastakümneteks kestmaloodud uue katuse eluea olulist lühenemist või lausa kahjustamist.

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

AS Toode on Eestis, aga ka teistes Balti riikides ja Soomes teraskatuseid tootnud, müünud ja paigaldanud enam kui kolm aastakümmet. Meie katuste all tunnevad kümned tuhanded pered ja koduomanikud muretult end sügistormides, suvistes äikesehoogudes ja katustele kogunenud elevust tekitavate lumehangede all. Teraskatus on soodne, kiiresti paigaldatav ning põhjamaade kliimasse sobivaim valik. Lisades teraskatusele selle paigalduse käigus päikest püüdvad paneelid, saab panna uue katuse ka raha teenima. Ajapikku hakkab katus maksma selle peremehele pealegi.

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katusetarvikute artikli esimeses osas oli juttu vihmaveesüsteemidest. Teises osas jätkame redelite ja platvormidega. Kui valik on langenud metallist katusekattele, tasub tõsiselt mõelda korstnate hooldamisele – plekk-katus on libe ja juba 20* kalde korral ning sellel liikumine ilma julgestusvahenditeta on ohtlik. Eestis ei ole küll veel kindlat normatiivi, millisest kaldenurgast alates peaks redeleid ja platvorme kasutama, kuid erialaliidud on selle teemaga juba tegelemas.

vaata kõiki