Artiklid ja uudised

Põnev Eesti disainmööbel Milano EXPOl

Ettevõtte Toode AS materjalidest ja disainer Leonardo Meigase ideest alguse saanud disainmööbel on jõudnud Milano maailmanäitusele EXPO 2015.

Tegemist on teraskatuste tootmiseks kasutatavate suurte plekirullide sisudega, mis on tavapäraselt liimitud kihtkartongist ja annavad suurepärase võimaluse taaskasutada seni prügimäele rännanud materjali hoopis sisukamalt. Disainer Leonardo Meigas nägi neis mastaapsetes rullides toole, laudu, tugitoole ja järisid. Mitmed katsetused ja arendused on viinud paari aastaga tulemuseni, mis kaunistavad juba praegu kontoreid ja fuajeesid Eestis. Nüüd on käes kord asuda vallutama maailma.

 Allikas: www.toode.ee

Allikas: www.toode.ee

Toode AS-il on hea meel, et suudavad anda oma tootmisjäägid või tooraine sellisel moel taaskasutusse. Kui ettevõtte peamine tooraine - metall - on igati loodussõbralik ja taaskasutatav materjal, siis nüüd on leitud sisuline rakendus ka nendele vähestele jääkidele, mis meie majapidamises tekivad.

Toode AS on oma veerandsaja tegevusaasta jooksul loonud laialdaste kasutusvõimalustega tootevaliku, millele lisandub ajapikku aina uusi ja põnevaid lahendusi, nagu ka käesolev mööbel. Humoorikamast vaatenurgast sai rulli sisudest mööbel alguse tegelikult ettevõtte töömeeste vaimukustest ligi 10 aastat tagasi, kui kujundati endale rullide sisudest ja kaubaalustest puhkenurka nii diivaneid, toole kui laudu. Et sellest kunagi saab tõsine tootmisharu, ei julgenud keegi ette näha.

 Allikas: www.toode.ee

Allikas: www.toode.ee

AS Toode osalusega ettevõte OÜ Up Rolls on käeoleva disainmööbli arendaja, tootja ja müüja Eestis.

Toode AS kontaktandmed üle Eesti
Facebook

Sisestatud: 28.05.2015

Toode AS Peakontor ja Esindused

Tel.:
659 9400
Aadress:
Kasesalu 2, Saue, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

Teraskatus ja päikeseenergia – terviklik rohemõtlemine

AS Toode on Eestis, aga ka teistes Balti riikides ja Soomes teraskatuseid tootnud, müünud ja paigaldanud enam kui kolm aastakümmet. Meie katuste all tunnevad kümned tuhanded pered ja koduomanikud muretult end sügistormides, suvistes äikesehoogudes ja katustele kogunenud elevust tekitavate lumehangede all. Teraskatus on soodne, kiiresti paigaldatav ning põhjamaade kliimasse sobivaim valik. Lisades teraskatusele selle paigalduse käigus päikest püüdvad paneelid, saab panna uue katuse ka raha teenima. Ajapikku hakkab katus maksma selle peremehele pealegi.

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katusetarvikute artikli esimeses osas oli juttu vihmaveesüsteemidest. Teises osas jätkame redelite ja platvormidega. Kui valik on langenud metallist katusekattele, tasub tõsiselt mõelda korstnate hooldamisele – plekk-katus on libe ja juba 20* kalde korral ning sellel liikumine ilma julgestusvahenditeta on ohtlik. Eestis ei ole küll veel kindlat normatiivi, millisest kaldenurgast alates peaks redeleid ja platvorme kasutama, kuid erialaliidud on selle teemaga juba tegelemas.

vaata kõiki