Artiklid ja uudised

Parkwoodi aiamoodulid Aianduskeskuses Hortes

Parkwood on Rait Grupi aiatoodete kaubamärk, mille all valmistatakse ja turustatakse kvaliteetseid puidust õue- ja aiakujunduselemente.

Parkwoodi aiamoodulid ja vaheseinad pakuvad ka nõudlikule aiapidajale elegantseid ja kaasaegseid lahendusi aiaruumi kujundamiseks ning liigendamiseks, olles ideaalsed selleks, et oma õuetoale või terrassile mugavust või siis privaatsust lisada. Kõik tooted on valmistatud naturaalsest puidust ning sügavimmutatud või õlitatud tervisele ohutute kemikaalidega.

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee

 Allikas: www.hortes.ee

Allikas: www.hortes.ee


Tootevalikus on aiamoodulid Anni, Artur, Tiiu, moodsad aiamoodulid Funk, aiamoodulid Klassika ja võremoodulid. Näidised on väljas Hortese aias.

Parkwoodi aiamoodulite transport on tasuta üle kogu Eesti.

Lisainfot toodete kohta leiab ka siit

Tule tutvu valikuga Aianduskeskuses Hortes
Facebook

Sisestatud: 05.08.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortes esitleb: jõulukollektsioonid 2014

Hortese jõulumaa on sel aastal taaskord üks imelisemaid Eestis nii oma suuruselt kui ka valikult: meilt leiad üle 16 000 jõulukaunistuse, üle 800 küünla, ligi 600 küünlajalga ja –laternat, Eesti parima valiku elektrilisi jõulukaunistusi ning loomulikult erinevaid hooajataimi ja potijõulupuid jt hooajatooteid ning erilist dekoratiivset sisustuskaupa, mille oleme koondanud kollektsioonidesse. Meie kollektsioonid pakuvad Sulle lisaks elamustele ka ideid ja inspiratsiooni.

vaata kõiki