Artiklid ja uudised

Sunmatt - tõeliselt matt teraskatus

AS Toode pakub katsepartiina erakordselt nägusat mati pinnatöötlusega plekki tumehallis värvitoonis.
Sunmatt on Lõuna-Korea terasetootja Dongbu Steel Ltd uudistoode, mis on esimene tõeliselt mati kattega tsingitud terasplekk meie turul. Toorainest saab profileerida tuntud profiile nagu Kiviprofiil, kõiki trapetsprofiile ja Klassik-profiili.
Valtsplekiks Sunmatt ei sobi, ta on selleks liiga kalk. Kuna tegemist on polüesterkattega, on tema hind märksa soodsam teisest Eestis tuntud mattidest pinnakatetest.

Kuigi pinnakate põhineb polüesterkattel, on see tugevdatud ja oluliselt kriimustuskindlam kui tavapärane polüesterkate. Parem on ka UV-kindlus ehk plekk pleegib aeglasemalt tavapolüesterkattega toodetest.

 Allikas: www.toode.ee

Allikas: www.toode.ee
Tehnilised andmed:
Pleki paksus: 0,50mm
Pinnakatte paksus: 27 µm
Tsingikihi mass terasel: 275 g/m²
Pinnakatte garantii: 10 aastat
Värvitoon: RR23

Lisaks profiilplekile saab kõik katuse lisaplekid valmistada samast materjalist. Vihmaveesüsteeme Sunmatt -plekist ei toodeta.

Lisaks Sunmatt plekile pakume koostöös Dongbu Steel Ltd'ga tootesarja PRINTECH.

Toode AS kontaktandmed üle Eesti
Facebook

Sisestatud: 19.11.2014

Toode AS Peakontor ja Esindused

Tel.:
659 9400
Aadress:
Kasesalu 2, Saue, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katuse lisatarvikud 2. osa: redelid ja platvormid

Katusetarvikute artikli esimeses osas oli juttu vihmaveesüsteemidest. Teises osas jätkame redelite ja platvormidega. Kui valik on langenud metallist katusekattele, tasub tõsiselt mõelda korstnate hooldamisele – plekk-katus on libe ja juba 20* kalde korral ning sellel liikumine ilma julgestusvahenditeta on ohtlik. Eestis ei ole küll veel kindlat normatiivi, millisest kaldenurgast alates peaks redeleid ja platvorme kasutama, kuid erialaliidud on selle teemaga juba tegelemas.

vaata kõiki