Artiklid ja uudised

Terrassi peale mõtle juba talvel

Ilmad on juba jahedad ja tõenäoliselt ei jää ka tali taeva. Uued ehitised peaksid nüüd katuse all olema ja osa välitöid jääb kevadet ootama.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

Kevadised tööd on tark praegu ära planeerida. Otsi juba varakult tegija ning materjal oma kavandatavale terrassile. Kui armastad mugavust ja ei tunne mõnu iga-aastasest terrassi õlitamisest, siis alternatiiviks puidust laudisele on komposiitmaterjal. Saadaval on mitmeid plastikuid ja puitplastikuid, kuid on ainult üks materjal, mis ei sisalda plastikut ega puitu.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

See materjal on RESYSTA - see vee-, UV-kiirguse- ja mädanemiskindel laudis on ideaalne materjal sinu terrassile. Materjal on harjatud libisemiskindlaks ja teda saab peitsida mitmes erinevas värvitoonis, et luua harmoonia maja laudise, aknaraamide ja teiste välisfassaadi elementide vahel.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

Resysta profiilid, mõõtmed ja värvitoonid leiate OÜ Ruumala kodulehelt -> tootevalik: terrass, aed ja fassaad.

www.ruumala.com

Sisestatud: 24.11.2015

Ruumala

Tel:
517 9107, 5886 8956
Aadress:
Kadaka tee 42a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Terrassilaudise varjatud kinnitusdetailidega on võimalus ehitada nägus ning pikema elueaga terrass. Ning just nagu reklaamis: „Ja see ei ole veel kõik“! Lisaks eelnevale on sellist terrassi mugavam kasutada ja lihtsam hooldada. Kinnitusdeatilid on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud fiiberplastist, mis on UV-kiirguse kindel ja vastupidav. Need on komplekteeritud roostevabast terasest kruvidega. Vajaduse korral võib tellida happekindlast roostevabast terasest kruve (A4), mis taluvad kloori ja soola.

vaata kõiki