Artiklid ja uudised

Ruumala pakub kauakestvat fassaadimaterjali Resysta

Oled ehitamas uut eluaset või planeerid renoveerida olemasoleva hoone fassaadi? Kindlasti oled märganud, et puidust laudis ei ole ajahamba suhtes vastupidav. Päikesepoolses seinas olev puit praguneb ja pleekub, varjuküljes määrdub ja sammaldub. Pole midagi parata, sellised on meie kliimaolud ja puitlaudist tuleb puhastada, värvida ja vahetada. Siiski - selle töö vältimiseks on olemas alternatiivsed materjalid.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

Kui soovid fassaadi hooldusest vabaneda, siis üheks võimaluseks on kasutada RESYSTA fassaadikattematerjale. Laudist on võimalik katta erinevate värvitoonidega ning kui värvi peale kanda pooride sulgemiseks RFS kattekiht, siis ei kogune pooridesse mustust ja selle saab fassaadi pinnalt ära pühkida.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com
Fassaaditooteid on erinevate lahenduste jaoks. Poolpunn-laudise stiilis profiil sobib osaliste puitfassaadide asemel näiteks akende ja uste külgnevate või vaheliste alade katmiseks. Resysta poolpunn-laudis ei sobi siiski täieliku puitvooderdusega majale, sest materjalil on arvestatav pikisuunaline soojuspaisumine, mistõttu pikki laudu kasutada ei saa. Trapetsikujulisest profiilist saab valmistada nii ribilise fassaadikatte kui ka päikesesirmi - trapetsi kuju soodustab vihmavee äravalgumist. Suuremate pindade katmiseks võib kasutada paneelitüüpi materjali, mille jaoks on olemas ka otsa- ja nurgadetailid.

RESYSTA on komposiitmaterjal looduslikest koostisosadest, mis ei sisalda plastikut.

www.ruumala.com

Sisestatud: 02.02.2016

Ruumala

Tel.:
517 9107, 5886 8956
Aadress:
Kadaka tee 42a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Terrassilaudise varjatud kinnitusdetailidega on võimalus ehitada nägus ning pikema elueaga terrass. Ning just nagu reklaamis: „Ja see ei ole veel kõik“! Lisaks eelnevale on sellist terrassi mugavam kasutada ja lihtsam hooldada. Kinnitusdeatilid on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud fiiberplastist, mis on UV-kiirguse kindel ja vastupidav. Need on komplekteeritud roostevabast terasest kruvidega. Vajaduse korral võib tellida happekindlast roostevabast terasest kruve (A4), mis taluvad kloori ja soola.

vaata kõiki