Artiklid ja uudised

Resysta terrassiplaat – igaüks oskab paigaldada

Terrassiplaadid on mõeldud kõvale tasapinnale madala terrassi rajamiseks. Resysta terrassiplaatide kasutamine on äärmiselt lihtne ja kiire ning seda saab paigaldada praktiliselt ilma tööriistadeta. Neid terrassiplaate võib kasutada nii väli- kui sisetingimustes - see on ideaalne materjal ka väikeste rõdupindade katmiseks kerge vaevaga. Ka plaatide hilisem ülesvõtmine on lihtne.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com
Resysta terrassiplaatide omadused baseeruvad riisikestade looduslikul vetthülgaval toimel. Nii nagu riisi kestad kaitsevad tera niiskuse eest, nii kaitseb riisikestade materjal Resysta terrassi mädanemise, paisumise ja lõhenemise eest, muutes materjali täiesti ilmastikukindlaks. Resysta pinda saate jumestada tooni andes – vaata värve siit.

Resysta terrassiplaadid:

• Paksus ainult 20 mm;
• Laius 300 x 300 mm;
• 1m2 katab 11 plaati;
• Pealmine kiht on Resysta profiil;
• Alumine kiht on plastikust kandur;
• Originaalvärv helepruun.

Täpsema info Resysta terrassiplaatide kohta leiate Ruumala kodulehelt.

 Allikas: www.ruumala.com

Allikas: www.ruumala.com

Väikesed vahed plaatide vahel on vajalikud paigalduse hõlbustamiseks ning vihmavee ärajuhtimiseks. Enne terrassiplaatide paigaldust tuleb aluspind hoolikalt puhastada. Alustage paigaldust sisemisest nurgast ning lõpetage välimise nurgaga. Paigaldage plaadid, asetades liitealad kohakuti. Kui on vajadus plaate lõigata (nurgad, servad), siis kasutage saagi.

Säästa aega ja kujunda oma terrass või rõdu kiiremini kui sa ette kujutasid!

Ruumala OÜ
www.ruumala.com

Sisestatud: 21.04.2016

Ruumala

Tel:
517 9107, 5886 8956
Aadress:
Kadaka tee 42a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Ruumala tutvustab: terrassilaudise varjatud kinnitusdetailid

Terrassilaudise varjatud kinnitusdetailidega on võimalus ehitada nägus ning pikema elueaga terrass. Ning just nagu reklaamis: „Ja see ei ole veel kõik“! Lisaks eelnevale on sellist terrassi mugavam kasutada ja lihtsam hooldada. Kinnitusdeatilid on valmistatud süsinikkiuga tugevdatud fiiberplastist, mis on UV-kiirguse kindel ja vastupidav. Need on komplekteeritud roostevabast terasest kruvidega. Vajaduse korral võib tellida happekindlast roostevabast terasest kruve (A4), mis taluvad kloori ja soola.

vaata kõiki