Artiklid ja uudised

Interjöörimessil jagavad tasuta nõu Eesti parimad sisearhitektid ja aiakujundaja

Aprilli lõpus toimuval messil Interjöör on muuhulgas võimalik saada nõu sisearhitektidelt ja aiakujundajalt. Kui tavaliselt peljatakse, et see teenus maksab palju, siis messil saab nõu küsida täiesti tasuta.

Interjöör 2015 väljapanek

Interjöör 2015 väljapanek

Mõnikord on keeruline planeerida oma väikest korterit või aeda optimaalselt, targalt ja niimoodi, et seda oleks kaunis vaadata ja praktiline kasutada. Või hakkab kodu jaoks värve valides pea suurest valikust ringi käima, rääkimata mööbli või näiteks köögi planeeringu üle otsustamisest. Sellistel puhkudel tasubki appi võtta sisearhitekt või aiakujundaja.

Interjöörimessi raames annavad tuntud Eesti sisearhitektid ja aiakujundajad kolme päeva jooksul tasuta konsultatsioone, kuidas näiteks vana korter ümber kujundada või uut planeerida.

Interjöörimessi projektijuht Rano Normatova nentis, et eelmistel aastatel on see olnud äärmiselt populaarne messi programmi osa. “Meil on seal alati oma ala parimad spetsialistid, mistõttu on messikülastajate huvi väga suur,” ütleb Normatova ja lisab: “Inimesed tulevad lausa oma välja prinditud projektidega, et saada võimalikult detailset konsultatsiooni.”

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Kohal mitmed tipptegijad

Messile koondub mitmeid Eesti tipptegijad: nõu saab küsida Aet Piel Disaini sisearhitektidelt Aet Pielilt, Margot Laisaarelt ja Liina Raudsepalt; Palazzo sisearhitektilt Airita Aimilt ja sisekujundaja Victoria Rüütelilt. Lisaks nõustab külastajaid tasuta kolmel päeval ajakujundaja Pille-Riin Villem.

Sisearhitektide ja aiakujundajaga saab üks-ühele kohtuda ja küsimusi küsida, mistõttu tasub messile tulla nii laiemate disainipõhimõtete omandamiseks kui ka küsima oma kodu või kontori kohta konkreetseid lahendamist vajavaid küsimusi. Neil koduomanikel, kel konkreetseid küsimusi ehk pole, tasub lasta sisearhitektil või aiakujundajal heita oma tehtud valikutele värske ja professionaalne pilk, et ideid vahetada ja inspiratsiooni saada.

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Ideaalne koht sisearhitekti leidmiseks

Sisearhitekti ja aiakujundaja teenus pole suunatud ühele kitsale grupile, vaid on mõeldud kõigile. “Alati on hea arutada oma mõtteid ja ideid kellegagi, kes seda asja teab ja oskab suunata ning valikuid teha,” ütleb Interjööri messi projektijuht Rano Normatova, kelle sõnul on messile oodatud ka firmad ja eraisikud, kes soovivad ehk tulevikus kasutada sisearhitekti teenust.

“Mess on hea võimalus kontakti loomiseks. Kohal on ju palju sisearhitekte, kellega on võimalik suhelda ja koostööprojekte arutada,” tõdeb Normatova.

Interjöörimessil on kohal ka kinnisvaraarendajad, disaini-inspiratsiooni ülikool ning esimest korda toimub disainilaat. Tegemist on inspireeriva 3-päevase keskkonnaga ilmselt iga koduomaniku jaoks.

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Interjöör 2015 väljapanek Allikas: www.sisustusmess.ee

Interjöörimess toimub 22.-24. aprillil Tallinnas Eesti Näituste messikeskuses.

Rohkem infot:
www.sisustusmess.ee
www.aiandususmess.ee

Sisestatud: 20.04.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu Lõuna - Carolinas

Praegusel külmal ja hallil kuul mõjub see päikeseline ja rõõmsalt värvikas kodu nagu energiat andev vitamiinipomm. Sisekujundusvimkadega (eriti püüavad pilku kunstiteosed seintel) pikitud kodu, mis asub suure lombi taga USAs - täpsemalt Lõuna-Carolina osariigis -,kuulub fotograaf Gray Benkole ja tema perele, kus palju nalja ja toredat segadust tekitavad ka kaks väikest naerusuist punapead. Silm puhkab ja energia- ja inspiratsioonidoos on garanteeritud.

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Modernse talumaja stiilis kujundatud kodus segunevad minimalism ja rustikaalsus

Selles värske ja avatud planeeringuga kodu kujundamisel oli eesmärgiks luua ruum, mille prioriteediks on soojad perekondlikud kogunemised. Modernse talumaja stiilis kodu loomisel kasutati lihtsaid klassikalisi sisustusvõtteid, kuhu kuuluvad n-ö metroo-stiilis keraamilised plaadid, minimalistlik valge köögimööbel ja lihtne dekoor. Nende kõrval annavad rustikaalsemat mekki aga robustne (heas mõttes) puidust laud ja pink ning lahtised riiulid, millele asetatud esemed loovad boheemlasliku ja vaba olemise.

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

Helge kodu Göteborgis püüab pilku omapäraste detailidega

See kodu Rootsis, Göteborgi südames, on taas hea näide paljunähtud ja -kiidetud skandinaavia sisustusstiilist, kus aukohal heledad seinad ja naturaalsed materjalid. Ka siinses kodus on see kõik olemas, sealhulgas algupärased taastatud puitpõrandad. Aktsenti lisavad rahulikule foonile omapärased aksessuaarid ja esemed, põneva mustriga põrandaplaadid, heleroheline seinavärv magamistoas ning kõige krooniks ajaloolised kahepoolsed akendega siseuksed.

vaata kõiki