Artiklid ja uudised

Hektor Light tutvustab valgustimaailmas noort ja uudset brändi Tooy


2015. aastal Itaalias loodud firma Tooy on võtnud oma missiooniks luua valgusteid, mis on originaalsed, esteetiliselt kaunid ja funktsionaalsed. Meeskonda kuuluvad disainimaailma ühed kogenumad loojad, kes teevad koostööd oma ala spetsialistidega tehnika ja tööstuse valdkonnast.

Kirega loodud valgustid on inspireerivad, paistavad silma oma dünaamilise disaini ja eneseirooniaga. Lihtsate arhitektuursete vormide ja geomeetriliste kujundite taga peitub aga suur hing.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Tooy valgustid sünnivad täiesti uue disainikontseptsiooni alusel - iga staatiline objekt on kujundatud eesmärgiga lisada sellele dünaamika, mis muudaks valguslahendused mitmekesisemaks ja unikaalsemaks. Just tänu valgustite multifunktsionaalsusele sobituvad need erinevatesse interjööridesse, kuid säilitavad ikka oma olemuse. Need on valgustid, mis on vormitud vastama erinevatele vajadustele.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Mitmeotstarbelisi valgusteid leiab valikus veelgi - näiteks rippvalgustile Quadrante on võimalik juurde tellida riiuliplaat, millele saab paigutada lilli, raamatuid, küünlaid jms.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Tooy eesmärgiks on luua elegantseid valgusteid, mis on mängulised, eristuvad, uuenduslikud ning funktsionaalsed - see neil on ka õnnestunud.
Brändi mantra on: riku reegleid, kuid loo lahendusi!

Uuri põnevaid lahendusi veel siit valikust.

Uudse kaubamärgi põnevaid tooteid leiad Hektor Lighti salongist, Pärnu mnt 139C.

www.hektor.ee
Facebook

Sisestatud: 09.10.2017

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki