Artiklid ja uudised

Scavolini MIA on tipptasemel profiköök kirglikule kodus kokkajale

Koostöös professionaalse peakoka Carlo Cracco´ga, kes on kahtlemata üks Itaalia suurmeistreid kokanduses, on sündinud ainulaadne köök MIA.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

MIA on varustatud tipptasemel lahendustega, et pakkuda üha meeldejäävamat söögitegemise kogemust. Köök hõlmab selliseid professionaalseid seadmeid nagu toiduainete kuivatamiseks mõeldud ahju, vaakumpakendajat, spetsiaalset lampi toidu soojashoidmiseks jne. Nagu profiköögis, on ka siin selgelt eristatavad tööpiirkonnad, mis on valmistatud tugevast terasest, et tagada parimat hügieeni toiduvalmistamisel.

 Allikas: artskill.ee

Allikas: artskill.ee

Kollektsioonis on spetsiaalselt selle mudeli jaoks mõeldud efektne seinapaneel, mille riiulitele on mugav paigutada nii maitsetaimi kui ka pudeleid. Carlo Craccoga koostöös valminud köök MIA räägib armastusest köögis toimetamise vastu ning siin muutub täiuslikumaks isegi kõige igapäevasema toidu valmistamine.

Vaata lähemalt siit.

Lisainfot küsi e-maili teel scavolini.tallinn@gmail.com ja ammuta inspiratsiooni ka Facebookist.

Sisestatud: 22.11.2018

SCAVOLINI ESINDUSSALONG - KÖÖGID, ELUTOAD, VANNITOAD

Tel.:
515 4679
Aadress:
Tööstuse 47B –2, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki