Artiklid ja uudised

Tammepuidust söögilaud – kolm põhjust, miks peaksid just selle valima

Hakates ostma uut söögilauda, seisab ees oluline otsus. Seda ei tee sugugi lihtsamaks valikute suur hulk. Miks võiks aga esimeseks valikuks olla tammepuidust söögilaud?
Esiteks on tammepuust laud vastupidav. Tamm saavutab raieküpsuse võrdlemisi aeglaselt, kuivab väga hästi ning on vastupidav ka niiskusele. Nende kolme põhjuse tõttu on see ideaalne valik söögilauaks.

Sari RETRO

Sari RETRO

Teiseks ei vaja tammepuust söögilaud niipea asendamist. Nagu ülalpool väljatoodud, on tamm kui materjal ääretult vastupidav ja tuleb ilma probleemideta toime igapäevase kasutamisega. Kord ostetud laud teenib pikki aastaid.

Sari PHILADELPHIA

Sari PHILADELPHIA

Kolmandaks on tammepuust lauda võimalik osta mitmetes erinevates toonides ja värvides. Vahet pole kas soovid midagi väga heledat või vastupidi, tumedamast tumedamat. Tammepuust laud sobib igasse interjööri.

Rohkem saab tammepuidust söögilaudade kohta lugeda Home4you kodulehelt..
Tammepuidust söögilauad leiate meie mööblisarjadest TURIN, VINTAGE, WESTBURY, BERGEN, PHILADELPHIA, GLOUCESTER, CHICAGO, LAURA, RETRO, RETRO OAK, RETRO DARK, RETRO LIGHT, MONDEO,PROVENCE.

Sisestatud: 19.06.2019

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel.:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

vaata kõiki