Artiklid ja uudised

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast, vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju, luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!


Padjad ja katted aias – kasutusel on vastupidavamad kangad, sageli vett hülgavad materjalid. Aia dekoratiivpadjad ja toolikatted muudavad istumise mugavamaks ja pehmemaks, lisavad terrassile värvi ning meeleolu.

Köögis ja söögitoas toovad laudadele värvi erinevad laudlinad, linikud ning lauamatid, mida võiks kodus olla mitmeid ja erinevaid kuna nad võtavad kapis vähe ruumi, aga annavad sisustades palju juurde. Ka kööki võib tuua vaiba. Plastikust põrandavaibad sobivad nii niiskemasse keskkonda kui terrassile ja aeda – selle aasta uus lemmiktoode!


Lihtsad ja soodsad tekstiiltooted on pleedid, neid võib soetada igale pereliikmele kasvõi mitu – kasutust leiavad need ka aias jahedamal suveõhtul ning saad vajadusel sõpradega jagada. Erinevad lambanahad sobivad nii nahast diivani soojaks katteks kui ka magamistoa põrandale. Sisustustekstiilidega muudad oma elamise hubaseks nii toas kui aias!Allikas: Home4you.ee

Sisestatud: 17.06.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

vaata kõiki