Artiklid ja uudised

Neli kiiret ja parimat nõuannet köögi sisustamisel

Köök pole majapidamises vaid toiduvalmistamise nurk, vaid seal võõrustame ka oma sõpru, peame perearutelusid ja veedame aega iseenda ning toidu seltsis. Köögi korralduse ja funktsionaalsuse suurendamine võimaldab ruumi tunda avatuna, korras ja vajadusi rahuldades. Siin on neli kiiret ning parimat nõuannet ja tehnikat, mida julgustame köögi kujundamisel järgida.


Söögilaud on köögis süda
Kui ruumijaotus lubab, siis soovitame toidulaua paigutada lisaks söögitoale ka kööki. Argipäeva hommikuti on nauditav viibida kohviaroomi saatel seal, kus perekond koguneb. Home4you pakub laias valikus funktsionaalseid ja stiilseid toidulaudasid, mis mahuvad nii kõige pisemasse kööki kui ka lahendusi avara ruumi heaks. PS! Suuremate söögitegemiste ajal on hea toidulauda kasutada lisapinnana.

 Allikas: www.home4you.ee, www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee, www.home4you.ee

Kasuta ruumi maksimaalselt
Ma ei usu, et keegi on kunagi öelnud: "Mul on köögis liiga palju ruumi." Kuna köögis on palju tarvikuid ja asju, on sageli ruumist vajaka. Kasuta võimalust paigutada seintele riiuleid, kapi otsa karpe ja kaste, kuhu paigutada asju, mida ei kasuta igapäevaselt, ning võta sisekujunduselementidest maksimum. Proovige kasutada kõiki nurgakesi - tõenäoliselt pole nende täitmisega palju probleeme.

 Allikas: www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee

Köök peale köögimööbli
Lisaks siseehitatud köögimööblile on arukas ja stiilne viis vürtsitada interjööri kummuti või vitriinkapiga, mis mahutab palju, on silmailuks ning annab köögile ilmekust juurde. Ideaalne võimalus panna oma parim serviis vaatajatele imetlemiseks vitriinkappi või mahutada köögirätikud ja tuletikud kummuti sahtlisse.

 Allikas: www.home4you.ee, www.home4you.ee

Allikas: www.home4you.ee, www.home4you.ee

Kõik asjad käivad omal kohal
Kasuta sahtlis “korraldajaid”, et luua ruumi oma köögitarvete jaoks. Eraldi üksikud sektsioonid julgustavad sind pärast iga kasutamist kõik oma kohale tagasi panema. Nii ei kuluta aega millegi otsimisele, väljanägemine on korras ja köök näeb kena välja.
Toidulauale või letile soovitame ka püstiseid karpe, mis näevad kodused ja stiilsed välja aga säilitavad oma funktsionaalsuse.

Allikas: Home4you.ee


Sisestatud: 23.03.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki