Artiklid ja uudised

Jõulud algavad Mustrist

Muster on läbi aastate silma paistnud rikkaliku jõuluaja väljapaneku ja kaubavaliku poolest.
Salongist leiab kõik vajaliku, et igas kodus õige pühademeeleolu tekitada.
Muutmaks pimadet aega veidigi valgemaks ja säravamaks, on valikus erinevaid valguskette- ning palle, mida võimalik kasutada nii sise- kui ka välitingimustes. Saadaval on ka patareitoitel valguskette, mida on hõlbus kasutada jõululaua dekoreerimiseks, kuid miks mitte ka pimedatel augustiöö piknikutel?


Värvilised valguspallid on sõbralikud valgusallikad ka aastaringseks kasutamiseks näiteks lastetoas. Mustri riiulitelt pole kunagi puudunud küünlad, mis on üheks võtmesõnaks, et pühalikku meeleolu kodus tekitada.
Erinevas suuruses ning materjaliga küünlaanumad ning küünaljalad annavad nii kodule üldisemas plaanis kui ka pidulikule jõululauale viimase lihvi.
Dekoratiivsed kunsttaimed, oksad, kuused ja käbid on samuti kauniks täienduseks. Hea lahendus neile, kes eelistavad mugavust ja hooldusvaba toodet, mida igal aastal värskena saab kapist korduvkasutatavana kapist välja võtta.


Sel aastal on täienenud erinevas suuruses ning värvivalikus pidulike satiinist laudlinade valik.

Kas pole mitte lihtne kõik vajalik , nii kodu kaunistamiseks, laua katmiseks, kui ka kingikotti pistmiseks , leida ühes kohast.

Sisestatud: 18.12.2019

Muster Sisustussalong

Tel.:
679 1746 ,679 1742
Aadress:
Pärnu mnt 139A, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki