Artiklid ja uudised

Sisekujunduse trendid 2021 Home4you valikus


MUST
Inimesed seostavad musta värvi negatiivsete emotsioonidega, kuigi kõik teavad, et kõige elegantsem kleit on just must kleit! Leiame, et musta kõrval hakkab kõige paremini silma meid ümbritsev naturaalne ilu ja värvigamma. Eluruumis muutuvad nii teised värvitoonid erksamaks ja ekspressiivsemaks, suunates tähelepanu toa sisustuse põhielementidele. Tule leia Home4you'st mustad detailid nagu vitriinkapp Seaford või lambanahk Merino.


MARMOR
Marmor on trendina areenil olnud juba mõned aastad. Mitte kõik sisustustrendid ei aegu paari kuu või aastaga. Kui ihkad trenditeadlikku elamist, tasub mõelda marmorist detailidele. Home4you valikust leiad marmor imitatsiooniga laias valikus diivani- ja abilaudasid (Alisma) ning põnevaid aksessuaare koju (marmorkandik Kappa)


AJAHAMBAST PURETUD
Et tasakaalustada ultramoodsat on tänavu trendikas taaskasutusest ja ajaloolistest stiilidest inspireeritud elemendid elamises. Eks me lihtsalt otsi seda õdusat ja kodust olemist. Elades kiirel digitaalsel ajastul võiks kodu pakkuda midagi tuttavat ja nostalgilist. Nii ongi ajahambast puretud detailidega hea võimalus trendikasse elamisse särtsu tuua. Home4you valikust osutusid teiste seas meie lemmikuks Westbury söögilaud ja kirstude komplekt Trunk.


PUIT
Puitu saab kasutada nii põranda-, kui seinamaterjalina, efektsete kujunduselementide valmistamiseks, treppideks, töötasapindadeks ja mitmetes muudes siseinterjööri elementides. Home4you trenditeadlikust valikust leiad INDUS sarja tooted, mis sobivad ideaalselt esindamaks puitu sinu kodus.

Allikas: Home4you.ee

Sisestatud: 13.01.2021

Home4you Sisustuskaubamaja

Tel:
665 9091
Aadress:
Paldiski mnt 102, Rocca al Mare keskus, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Ergonoomiline töötool ja reguleeritav laud – moodsa koolilapse argipäev!

Kui laps jõuab kooliikka, on õige aeg valida lapse vajadustele vastav töötool. Kõige paremini töötav valem tooli valimisel on see, kui minna koos lapsega poodi ja erinevaid toole proovida - laps peab end toolid mugavalt ja kindlalt tundma. Kasvule sobilikul toolil ulatuvad lapse jalad maha nii, et põlved on kõverdatud täisnurga all ning seljatugi toetab selga jälgides selle anatoomilisi kõverusi. Tooli istme kõrgus võiks olla reguleeritav. Kui liigutada tool laua äärde, on oluline, et käed jääksid laua peale nii, et käsivars oleks küünarnukist kõverdatud täisnurga all. Kiikmehhanism, mis tagab seljatoe dünaamilisuse ning lisab teismelistele ja täiskasvanuile mõeldud toolide puhul mugavust, ei ole algklassi ja väga energiliste laste puhul siiski soovituslik, kuna see võib lapse tähelepanu hajutada ja keskendutakse pigem toolile kui õppimisele.

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Värvid, mustrid & luksuslik samet vallutavad diivaneid!

Muudame sisustustekstiilidega oma kodud hubasemaks. Elutoas piisab mõnest dekoratiivpadjast,
vaibast ja kardinatest ning üldine toa ilme on tundmatuseni muutunud. Samal moel saab erinevatel
aastaaegadel kiiresti ruumi värskendada. Selle aasta lemmikud on velvet ehk sametkangast
dekoratiivpadjad, mida suuremad seda parem! Sobita kokku ühevärvilisi ja mustrilisi patju,
luksuslikku sametit ja tavalisemat kangast ning suuremaid ja väiksemaid patju. Kott-toolid ja
põrandapadjad on samuti popp ja mugav valik – vii need päikselisel päeval ka terrassile!

vaata kõiki