Artiklid ja uudised

Kodukontor Tapeedistuudios

Kodukontoril on tänasel päeval eriti oluline roll, seetõttu on tähtis, et see ruum oleks lisaks funktsionaalsusele ka mugav ning pakuks vaimule ja meelele rõõmu ehk mõjuks ka inspireerivalt. Kodus on kontorinurk üsna tihti magamis- või elutoa osa või peab täitma lisaks ka külalistetoa ülesannet.


Ükskõik kus kontorinurk ka ei asuks, peaks see olema koht, kus saab keskenduda, pidada vajalikke (veebi)kohtumisi ja tunda end produktiivsena. Lihtsaim viis ruumi mitmekesistada on andes seintele elu tapeediga, miks mitte ka oma meelelaadiga ja kodu üldise kujundusega kokkusobiva seinamaalinguna mõjuva pilttapeediga.


Põnev seinakate aitab lihtsalt ühendada erinevad ruumi osad tervikuks ja panna elama kõledana mõjuva nurga.

Siin leiad ideid, missugused värvitoonid ja mustrid mõjuvad hästi loovusele ja keskendumisele ehk sobivad hästi just kodukontorisse.

Vaata ideid kodukontori kujundamiseks lisaks SIIT

Sisestatud: 22.02.2023

Tapeedistuudio

Tel:
5687 9838
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeet vannitoas

Tapeet vannitoas

Tapetseeritud sein märgruumis - vannitoas või wc-s - võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest!

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uusimad kollektsioonid pakuvad ohtralt materjali kodu ilme värskendamiseks. Uuemates tapeedi- ja kangakollektsioonides on aktuaalseimateks stiilisundadeks romantilised maakodumustrid, kus traditsiooniline skandinaavia stiil on segatud elitaarse Inglise maakodu õhustikuga ning modernsema stiili austaja leiab meelepärase efektsetest pilttapeedilikult mõjuvatest suurtest külluslikest, põnevatest ja geomeetrilistest mustritest.

vaata kõiki