Artiklid ja uudised

Õdusa kodutunde loovad väikesed detailid

© Crystalsingphotos via canva.com

© Crystalsingphotos via canva.com

Mugavat kodu, kus on alati hea olla, saab luua õige meeleolu kui ka paljude pisikeste detailidega, mis aitavad õdusust paremini esile tuua. Selleks ei piisa vaid mööblivalikust, vaid tähelepanu tuleb pöörata paljudele muudele aspektidele. Millised need on?

Detailid, mis on määravad
Hommikumantel seljas, kohvitass käes, laual põleb küünal ja taustaks on vaikus - see on mõnus ja rahulik algus kogu päevale. Need väikesed detailid nagu pehme hommikumantel või selle asemel soe pleed, küünlad ja kosutav jook, muudavad hetke mõnusaks. Pole niisama öeldud, et sellised elemendid on hyggeliku tunde aluseks. Seetõttu tuleb investeerida väikestesse asjadesse, mis võivad olla osa interjöörist, aga kindlasti peaksid aitama õdusa meeleolu loomisele kaasa. Leia omale sobiv hommikumantel , pleed, küünlad, lillepotid ja muud vajalikud tooted Kaup24 ja Hansaposti valikutest ja loo mõnus kodutunne igaks hetkeks.

Erinevad tekstiilid toovad tuppa soojust. Just sel põhjusel on eriti oluline lisada oma elutuppa ja magamistuppa dekoratiivsed padjad, vaibad ja soe pleed, mis istuvad kogu interjööriga. Tekstiilist dekoratsioonid lisavad pehmust ja annavad viimase lihvi kogu interjöörile. Selleks, et sul oleks lihtsam lisada hubast tunnet oma tuppa, oleme koostanud nimekirja asjadest, mis sind võivad aidata. Ammuta inspiratsiooni ja telli vajalikud tooted listist!

- Aknakatted, mis sobivad interjööri. Vali pehmeid ja looduslikke materjale nagu lina, puuvill või midagi muud ning eelista värve, mis loomulikult sobivad kogu ruumiga.
- Vaipkatted - need muudavad nii istumise põrandal mõnusamaks kui ka lisavad palju hubasust kogu ruumi. Lisaks hoiavad need põrandad soojana ka kõige külmemate talveilmade ajal.
- Fotod ja postrid - täida seinad lahedate mälestuste ja kaunite piltidega. See on viis, kuidas lisada ruumi värvi ja elu. Vali kaunid raamid ja loo galeriisein, mis meeldib sinule kui ka pakub uudistamist külalistele.
- Tekid, padjad ja pleedid - mida rohkem pehmust sinu diivanil on, seda parem. Mis on parem kui maanduda diivanile, patjade ja pleedide keskele ning alustada oma lemmikseriaali vaatamisega?!
- Lilled - lisa nende abil värskust ja rohelust. Aseta aknalauale, põrandale või riputa ripp pottidega laest alla. Vali oma maiste järgi lilled ja veendu alati, et neil oleks piisavalt vajalikku valgust.
- Küünlad, laternad ja valgusketid - valik on sinu, mida sa neist eelistad, aga oluline on see, et sul oleks väikeseid sooja valgusega allikaid.
- Muud dekoratsioonid - tegelikult on veel palju erinevaid elemente, mis sind võivad aidata. Alates seinakaunistusest kuni kaunite tasside, nõude ja suurte vaasideni välja. Mõnele meeldivad raamaturiiulid, teisele väikesed kujukesed. Lisa oma koju elemente, mis sulle meeldivad, sest kodusisustuses on moes kõik, mis sulle meeldib ja mis hea tuju loovad.

Sisestatud: 04.08.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Viimased sisekujundustrendid

Viimased sisekujundustrendid

Trend, kui seda defineerida moe mõistes, viitab stiilidele, värvidele, materjalidele ja
vormidele, mis on antud hooajal populaarsed ja millel võib olla turul püsiv mõju.
Sisekujundustrendid sarnanevad moega, sest mõlemad on inspireeritud kultuurist ja
päevakajalistest sündmustest. Viimaste trendide väljaselgitamine ja kindlaks tegemine,
millised stiilid, materjalid ja värvid on järgmisel hooajal tarbijate jaoks kõige atraktiivsemad,
on disainerite ja arhitektide jaoks tõeline väljakutse, mis nõuab palju üksikasjalikku
uurimistööd ja vaatlust. Käesolevas artiklis heidame pilgu sellele, mis hetkel
interjööritrendide tipus domineerib.

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Parim õhuniisutaja tagab hea tervise

Päevad muutuvad lühemaks, ilm külmemaks ning üsna varsti ongi käes kütteperiood. Soojas toas on mõnusalt hubane olla, ent paljude jaoks on peaaegu talumatu talvise ajaga kaasnev siseruumide madalam õhuniiskus. Vana lahendus oli radiaatoritele märgade käterätikute asetamine, et õhuniiskust parandada. See pole aga kuigi efektiivne ja elektriradiaatorite puhul on ohutuse tõttu suisa keelatud. Palju targem otsus on teha see investeering ja soetada Hansaposti e-poest paari klikiga parim õhuniisutaja.

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Õhuniisutaja magamistuppa soetamise eelised

Kvaliteetse õhuniisutaja magamistuppa soetamine võib parandada sinu tervist ja heaolu, vähendades sagedaste unehäirete, nagu uneapnoe ja norskamine, sümptomeid. See kõrvaldab ka sellised ebamugavused nagu ninakinnisus ja kurgu ärritus ning aitab leevendada külmetuse sümptomeid. Samuti on tõendeid selle kohta, et õhuniisutid võivad aidata vähendada õhus levivate viiruste hulka. Õhuniisuti magamistuppa ostmine toob seega mitmeid eeliseid, millest allpool juba täpsemalt.

Vihmaveerenni puhastamine tasub ära teha aegsasti

Vihmaveerenni puhastamine tasub ära teha aegsasti

Vihmaveerennide puhastamine on töö, mida tuleks teha igal sügisel. Ummistunud vihmaveerenni puhastamine on üks lihtsamaid võtteid, millega ennetada veekahjusid.
Katusehooldus.ee esindaja Siim Jõgi kinnitusel on rennide puhastamise peamine eesmärk tagada, et vihmavesi voolaks selleks ettenähtud kohta ning et vesi ei hakkaks ühel hetkel räästa vahelt tuppa tungima. „Kui rennid on puhastamata, siis jääb vesi rennidesse seisma. Sealt edasi polegi palju vaja, kuniks vesi tungib korterisse või eramajja,“ toob ta välja.

Miks on väikesed kodusisustuselemendid ja detailid sisekujunduses olulised?

Miks on väikesed kodusisustuselemendid ja detailid sisekujunduses olulised?

Me kõik oleme kuulnud ütlust, et saatan on peidus detailides. Kui rääkida sisekujundusest, siis paljud meist näevad ja mõistavad laiemat pilti. Ehk seda, kuidas ruum tervikuna ideaalis välja näeb. Kuid kõik pisemad detailid ja väikesed sisustuselemendid loovad tegelikult selle suurema tervikliku pildi. Sageli näeme, mis ruumis sisekujunduse osas tegelikult toimub, alles siis, kui võtame aega ja haarame endasse ka kõik väiksemad detailid.

vaata kõiki