Artiklid ja uudised

Õdusa kodutunde loovad väikesed detailid

© Crystalsingphotos via canva.com

© Crystalsingphotos via canva.com

Mugavat kodu, kus on alati hea olla, saab luua õige meeleolu kui ka paljude pisikeste detailidega, mis aitavad õdusust paremini esile tuua. Selleks ei piisa vaid mööblivalikust, vaid tähelepanu tuleb pöörata paljudele muudele aspektidele. Millised need on?

Detailid, mis on määravad
Hommikumantel seljas, kohvitass käes, laual põleb küünal ja taustaks on vaikus - see on mõnus ja rahulik algus kogu päevale. Need väikesed detailid nagu pehme hommikumantel või selle asemel soe pleed, küünlad ja kosutav jook, muudavad hetke mõnusaks. Pole niisama öeldud, et sellised elemendid on hyggeliku tunde aluseks. Seetõttu tuleb investeerida väikestesse asjadesse, mis võivad olla osa interjöörist, aga kindlasti peaksid aitama õdusa meeleolu loomisele kaasa. Leia omale sobiv hommikumantel , pleed, küünlad, lillepotid ja muud vajalikud tooted Kaup24 ja Hansaposti valikutest ja loo mõnus kodutunne igaks hetkeks.

Erinevad tekstiilid toovad tuppa soojust. Just sel põhjusel on eriti oluline lisada oma elutuppa ja magamistuppa dekoratiivsed padjad, vaibad ja soe pleed, mis istuvad kogu interjööriga. Tekstiilist dekoratsioonid lisavad pehmust ja annavad viimase lihvi kogu interjöörile. Selleks, et sul oleks lihtsam lisada hubast tunnet oma tuppa, oleme koostanud nimekirja asjadest, mis sind võivad aidata. Ammuta inspiratsiooni ja telli vajalikud tooted listist!

- Aknakatted, mis sobivad interjööri. Vali pehmeid ja looduslikke materjale nagu lina, puuvill või midagi muud ning eelista värve, mis loomulikult sobivad kogu ruumiga.
- Vaipkatted - need muudavad nii istumise põrandal mõnusamaks kui ka lisavad palju hubasust kogu ruumi. Lisaks hoiavad need põrandad soojana ka kõige külmemate talveilmade ajal.
- Fotod ja postrid - täida seinad lahedate mälestuste ja kaunite piltidega. See on viis, kuidas lisada ruumi värvi ja elu. Vali kaunid raamid ja loo galeriisein, mis meeldib sinule kui ka pakub uudistamist külalistele.
- Tekid, padjad ja pleedid - mida rohkem pehmust sinu diivanil on, seda parem. Mis on parem kui maanduda diivanile, patjade ja pleedide keskele ning alustada oma lemmikseriaali vaatamisega?!
- Lilled - lisa nende abil värskust ja rohelust. Aseta aknalauale, põrandale või riputa ripp pottidega laest alla. Vali oma maiste järgi lilled ja veendu alati, et neil oleks piisavalt vajalikku valgust.
- Küünlad, laternad ja valgusketid - valik on sinu, mida sa neist eelistad, aga oluline on see, et sul oleks väikeseid sooja valgusega allikaid.
- Muud dekoratsioonid - tegelikult on veel palju erinevaid elemente, mis sind võivad aidata. Alates seinakaunistusest kuni kaunite tasside, nõude ja suurte vaasideni välja. Mõnele meeldivad raamaturiiulid, teisele väikesed kujukesed. Lisa oma koju elemente, mis sulle meeldivad, sest kodusisustuses on moes kõik, mis sulle meeldib ja mis hea tuju loovad.

Sisestatud: 04.08.2023

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kodukontori sisustuse saad osta ka ärikliendi järelmaksuga

Kodukontori sisustuse saad osta ka ärikliendi järelmaksuga

Oma äri alustamine on täis väljakutseid. Üks väljakutseid on kindlasti ka oma peamise töökoha või kodukontori efektiivseks muutmine. Kodukontori sisustus ei ole ainult mugavuse, vaid ka produktiivsuse küsimus. Väikeettevõtete omanikud, kes töötavad peamiselt kodust, sealhulgas e-kaubanduse ettevõtjad, seisavad sageli silmitsi ruumi ja ressursside piirangutega oma töökoha sisustamisel. Üks võimalus alustava ettevõttena oma ressursse paremini planeerida on ärikliendi järelmaks.

vaata kõiki