Artiklid ja uudised

Lihtsalt ja mugavalt elus tuli tuppa.

DEKO-KAMIN on mõeldud kasutamiseks kodudes ja kontorites. Kui Teil pole võimalust välja ehitada tõmbetoru aga ometi sooviksite kaminat oma ruumis, et pakkuda sõpradele või äripartneritele õdusat ja pingevaba õhkkonda, siis Deco – Kamin on mõeldud just Sinule. Teadaolevalt kaasneb elus tulega hubane õhkkond, mis loob eelised mõnusale vestlusringile või õhtusöögile…

Kamin asetatakse Teile sobivasse seina ning ei vaja suitsutoru.
Deko-Kamin põleb bioalkoholiga, millega on garanteeritud optimaalne põlemine. Kamin ei tahma ega eralda lõhna. Kokkuvõtlikult toimub puhas põlemine.

Kamin sisaldab keraamilisi puuhalge ja 3 anumat, millesse valatakse Bioalkohol.
Süütamiseks kasutatakse pikki tikke või tulesüütajat.

NB! Põlemise ajal ei tohi vedelikku juurde valada, lisamine on lubatud alles pärast leegi kustumist ( kustutamist ) 15 minuti möödudes.

Kui soovite tuld ise kustutada, kasutage selleks mittesüttivat eset, näiteks metallist kaant või keraamilist plaati. Katke korraga kinni kõik 3 tuletopsikut.Vajadusel kasuta kindaid.

P.S! Deko-kaminas tohib põletada ainult bioalkoholi. Kaminat ära kasuta kütmise eesmärgiks ning dekoratsiooniks ei tohi lisada oksi või puuhalge. Laste juuresolekul jälgida lapsi, et nad oleksid ohutus kauguses. Ära jäta kaminat järelvalveta põlema.

Hetkel on kaminad saadaval Pärnu mnt.139c Standardi Mööblisalongis.
Kaunist meeleolu soovib: ILUKESKUSE OÜ Tel. 6610915

Sisestatud: 14.06.2005

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

vaata kõiki