Artiklid ja uudised

Jõuluaja kodukujunduse uus trend - heegeldatud ehted

Sel aastal võlub jõuluaja kodukujundus heledate toonide ning õrnade materjalidega nagu klaas, portselan, valge savi ja heegelpitsid.

Tallinna Kaubamaja väljapaneku spetsialisti Kertu Tiigi sõnul on kodukujunduses üle mitme aasta saabunud taas valged jõulud.

«See on glamuurne maailm, mis oma helklevate pindade ning romantiliste motiividega toob tuppa rahu ning harmooniat,» ütles Tiik.

Värvigammas domineerivad selle talve põhisuunal valge-valgel kombinatsioonid – säravvalge, elevandiluu ning vanill, võlu lisavad jäine hõbe, pärlmutter ning soe kullatoon.

«Keraamika on jõuluajal eriti fantaasiarikas – omavahel kattuvad matid, läikivad ning läbipaistvad pinnad, vaasidel ja peekritel on kasutatud ohtralt joonistusi, kivikesi ning isegi heegeldusi,» kirjeldas Tiik.

«Ka jõuluehete maailmas on õhulised pitsimustrid selle talve lemmikuks. Nendest on valmistatud kelmikaid ingleid, metsloomi ning lumehelbeid, samuti on käsitööhõngulised klassikalised ümarad jõuluehted.»

Glamuurset valge ja kulla teemat täiendavad veel kaks jõulutrendi. Esimene neist on modernne ja jahe – põhitooniks hall, lisaks hõbe, must ja lilla, mis varieerub tumedast erksani, sekka erkroosasid aktsente. Teine ja täiesti uus trend on pehmed vildist jõuluehted.


Tarbija24.ee
Toimetas Siiri Erala
Foto: Tallinna Kaubamaja
www.tarbija24.ee/?id=51713

Sisestatud: 26.11.2008

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Rõõmuga Sinu jaoks ja Sinuga koos. Home-You avas täna e-poe

Meil on olnud 10 aastat rõõmu ning sellega koos kogunenud kogemust olla Eestlaste kodudes hubasuse ja kodutunde loojateks. Alati ei ole kõige lihtsam teha valikuid, mis jäävad sind igapäevaselt saatma. home&you mitmekülgne ja üllatusterohke tootevalik pakub inspiratsiooni omanäolise olemise loomiseks. Meie soov on, et Sinu elu oleks täis inspiratsiooni. Aitame luua mõnusat kodust atmosfääri ja pakume kaasaegselt stiilset funktsionaalsust.

vaata kõiki