Bestway

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Bestway / Tutvustus

Bestway soovib olla see koht, mille peale mõtlete te esimesena, kui soovite seda, mida toodame. Meie eesmärk on olla ainus koht, millele sellisel puhul mõtlete.
Tahame olla need, kellele teie helistate või kirjutate, kui soovite tipptasemel ja kõrgekvaliteedilist toodet kiiresti ja kompetentsete tööliste käest, nagu meie motogi ütleb.
Teame ju kõik, kui trendikas on metall
– osalt retro ja osalt futuristlik. Meie eesmärk on luua sellest metallist kauneid, haaravaid struktuure ja tooteid, kuidas klient soovib.
Oleme loodud teie jaoks, ja teie saate meile öelda, mida täpselt soovite. Meie anname teile nõu ja loome täpselt teile sobiva toote. Et võiksite olla uhke endi ja meie üle.
Bestway pakub kliendi soovidele orienteeritud teenuseid ja tooteid. Ootame teid enda juurde ning kuulame ära, mida soovite, anname teile ja ning leiame koos parima lahenduse.
Oleme valmistanud eritellimuste järgi palju metallkonstruktsioone, alustades auditooriumitoolidest ja –mööblist lõpetades Olympic Casino ja AG-kaupluste täieliku sisustuseni. Me ei kohku tagasi väiksemate ega suuremate ülesannete ees ning töötame nii, et anda kliendile üle tema ootustele ja tellimusele vastav kvaliteetne kaup kokkulepitud ajal.
Bestway pakub oma klientidele allhanketöid, eritöid ehk tellimustöid, metallmööbli valmistamist eriprojektide järgi, metallpiirdeid, värvilisi metalle ja nendest valmistatud esemeid jne.