Mööblirestauraator Jaanus Pihelgas-sadulsepa-polsterdustööd

Tel.:
621 1854
Aadress:
Kesk-Sõjamäe 3e, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Mööblirestauraator Jaanus Pihelgas-sadulsepa-polsterdustööd / Tutvustus

Meil on rõõm teatada, et firma Jaanus Pihelgas & Co on tegutsenud üle 19 aasta. Oleme mööbli- ja puidurestaureerimisfirma. Omame pikkade töökogemustega töötajaid, kes lähtuvad restaureerimisel ja konserveerimisel väljakujunenud tavadest. Tänaseks päevaks oleme täitnud üle 4000 tellimuse.

Konserveerimisel lähtume põhimõttest, et ese peab võimalikult autentsena säilima. Eriti muuseumiesemete puhul püütakse peatada edasine lagunemine. Vajaduse korral tugevdatakse konstruktsioone, püütakse välja tuua eseme algne olemus. Säilitatakse loogilised ajastu märgid, et jäädvustada informatsiooni tulevastele põlvedele.

Restaureerimist peame vajalikuks siis, kui eseme säilivusaste ei võimalda konserveerimist. Tavaliselt on need küllaltki halvasti säilinud esemed, mis lähvad edaspidi pidevasse ekspluatatsiooni. Sellisel puhul lähtume ajastust, stiilist ja materjalidest, mida eseme valmistamisel on kasutatud. Taastame eseme kõiki traditsioone silmas pidades, nagu oleks tegemist hästisäilinud vanaga. Sellega pikendame eseme informatsiooni, vaatamis- ja kasutusrõõmu meile endile ja tulevastele põlvedele.

Peale igakülgse antikvaarse mööbli taastamisele teeme ka koopiaid (st teeme eeskuju järgi puuduva arvu toole, laudu jms), mida ainult spetsialist lähemal vaatlemisel eristada suudab.

Valmistame puidulõikeid ja nikerdusi, teeme puidu kuldamist lehtkullaga 22 ct või kullapastaga 22 ct.

Teeme keerulisi puidutöid jooniste järgi, koostame osalist või täielikku sisekujundust antiikmööbliga.

Pildistame kõiki oma töid, mille arv on tänaseks ületanud mitme tuhande piiri. Meie töökojas on võimalik saada ülevaade tehtud ja pooleliolevatest töödest.

Oleme avatud töökoda ja klientidel on igal ajal võimalik jälgida tööde kulgu, töösse suhtumist ja materjalide kasutamist. Kuna firmas töötab kaksteist kogenud spetsialisti, ei veni tellimuste tähtajad aastatepikkuseks.

Firma Jaanus Pihelgas & Co loodab ka Teile kasulik olla ja pakub mõlemaid pooli rahuldavat meeldivat koostööd.

Lugupidamisega,
Jaanus PihelgasPressiteated ja artiklid / Mööblirestauraator Jaanus Pihelgas-sadulsepa-polsterdustööd