Huvitavad tooted

Näpurulapargid ja -rämbid

Goldensmile Ramps valmistab väga populaarseid miniatuurseid näpurulaparke, mis on oma väikeste mõõtmete ja profesionaalse ülesehitusega suurepäraseks ajaviiteks siseruumides. Kavandus ning teostus toimub vastavalt kliendi soovidele. Valmistatakse kõikvõimalike tavaparkides olevate obstaaklite minivariante, kuid alati jääb ruumi ka fantaasiaküllasteks ideedeks.


Näpurulapargid valmistatakse vineerist, hästi läbimõeldult ja 100% käsitööna ning see kokku tagab 1000% lõbu. Tellida saab ka üksikuid rämpe.


Goldensmile Ramps omab rula- ja rulluisuparkide ehitamise kogemust 2004. aastast ning näpurulaparkide valmistamise kogemust 2009. aastast. Woodhood Group OÜ on Goldensmile Ramps ametlik müügiesindaja.

Sisestatud: 17.01.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Kvaliteetne batuut – kauakestev rõõm

Üks atraktsioon, mis väliüritustel igal juhul lapsi tõmbab, on kindlasti batuut. Samal põhjusel on ka batuudikeskused popiks muutunud – kellele ei meeldiks siis nii kaua hüpata, kui vähegi jaksu on? Kui aga väliüritused kodulinna kätte ei tule ning ei taha kogu aeg ka batuudikeskuse külastamise eest maksta, on võimalus osta koju üks korralik batuut. Kuidas aga valida välja kvaliteetne batuut, mis pakuks mitme aasta jooksul kõikidele rõõmu?

Studio Nelk soovitab: efektsed toataimed ja värske lilleilu rõõmustavad silma ja rahustavad meelt

Studio Nelk soovitab: efektsed toataimed ja värske lilleilu rõõmustavad silma ja rahustavad meelt

Kodu punumise lõppjärgus, kui siseviimistlus tehtud ja mööbel paigas, saab lõpuks asuda garneeringu juurde ehk anda ruumile sisustuselementide näol viimast lihvi ja karakterit. Sisustustektstiilide ja (tarbe)kunsti kõrval mängivad interjööri ilme loomisel olulist rolli ka toataimed – lisavad need ju ruumile rohkem elu ja hubasust ning loovad suurepärase võimaluse tuua tuppa rohkem rohelust, mida meie põhjamaises kliimas nappima kipub.

vaata kõiki