Artiklid ja uudised

ON24 - iga nädal kingitus!


IGA NÄDAL KINGITUS! - Igal nädalal loosime välja ühe õnneliku Liisi järelmaksuga ostnute hulgast, kes saab valida kingituste seast endale meelepärase! Mida varem Te järelmaksuga ostate, seda suurem on võimalus valida kingituste seast endale just meelepärane.
Igal loosimisel osalevad kõik alates 1.maist Liisi järelmaksuga ostnud kliendid.
Kiirustage, sest kingitused on kopsakad!
Kampaania kestab kuni 30.06.2010SEINAPILDID, SEINAKLEEPSUD -15%
- juba ammugi ei kuulu sisustuse alla vaid mööbel. Kodule annab uue ilme kasvõi uus tapeet või uued kardinad.Turule tuleb järjest rohkem moodsaid ja uudseid aksessuaare, millega saab iga inimene oma kodu omanäolisemaks muuta. ON24 kaubamajja jõudis lai valik atraktiivseid seinapilte ja seinakleebiseid. Vali endale seinapilt elutuppa või seinakleebis lastetuppa ja Sinu kodu muutub isikupäraseks!
Juuni lõpuni kõikidele seinapiltidele ja seinakeebistele -15%!

Püsikliendi ERIPAKKUMINE - DIGIBOKS! – Kas Sinul on juba digiboks? 1. juulil 2010 lülitatakse välja kõik analoogsaatjad ning kogu Eestis levib ainult digilevi. Osta digiboks ON24’st püsikliendi hinnaga 899.-! Vaata lähemalt!


ÕUE JA AEDA! – kevad on käes ja ilmadki lubavad meil pikalt õues toimetada. Pidevalt täieneb kõikvõimalike õuekaupade valik. Tulge tutvuma!

ON24 Sisustuskaubamaja

Sisestatud: 17.05.2010

ON24

Tel.:
435 4370
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki