Artiklid ja uudised

Kukrut säästvad pakkumised!

Keila Puidukoda on eritellimustele spetsialiseerunud väikeettevõte. Valmistame treppe, uksi, aknaid, mööblit kliendile sobivast materjalist ning anname nõu erinevateks lahendusteks.

Me teeme puittooteid, mida sinu naabril pole. Teil on vinge sisustusidee, kuid kaubanduses pakutav ei vasta kaugeltki ootustele? Tulge oma joonisega või ideega meie juurde, leiame koos tehnilise lahenduse ning viime selle ellu! Kui ideid pole, tulge ikka- ruumide mõõdud, elanike soovid ja harjumused on meile heaks materjaliks lahenduste pakkumisel.


Sisestatud: 27.06.2011

Keilapuit

Tel.:
5664 5564
Aadress:
Kesu küla, Martna vald
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki