Artiklid ja uudised

Tasuta koolitused Tikkurila Koolituskeskuses

Tikkurila Koolituskeskus pakub käesoleval sügisel mitmeid praktilisi ja huvitavaid koolitusi ning kursusi ka tavatarbijatele ja sisekujundajatele.
Teoreetiline osa auditooriumis vaheldub praktilise esitlusega testlaboris. Soovi korral on võimalus ka ise oma käsi külge panna ning värvimist proovida.


MÖÖBLIVÄRVIMINE (sihtgrupp: tavatarbijad, sisekujundajad)
Toimub: 15.09; 11.10
Mööblivärvimise koolitusel räägime erinevatest mööbli viimistlemise võimalustest - uue ja vana mööbli lakkimine, peitsimine, värvimine, efektid, ideed.
Koolitus on TASUTA!
Koolitus kestab 2 tundi (17:00-19:00).UUS! VÄRVIMISTÖÖD KODUS (sihtgrupp: tavatarbijad)
Toimub: 22.09; 13.10
See koolitus on kõikidele koduvärvijatele. Saate hea ülevaate, kuidas värvitoone sobitada ja kuidas kaupluses tooteid valida. Mida jälgida värvimistööde käigus, et tulemus oleks täiuslik. Kõikidele kursusel osalejatele antakse kaasa sooduskupong, millega saate osta meie tooteid 20% soodsamalt.
Koolitus on TASUTA!
Koolitus kestab 2 tundi (17:00-19:00).
DEKORATIIVVÄRVIMINE (sihtgrupp: tavatarbijad, sisekujundajad)
Toimub: 29.09; 27.10; 24.11

DEKORATIIVVÄRVIMINE, vene keeles (sihtgrupp: tavatarbijad, sisekujundajad)
Toimub: 10.11
Dekoratiivvärvimine on parim võimalus luua unikaalne lahendus seintele, mööblile vms. Kursusel tutvustame erinevaid dekoratiivtooteid ja õpetame efektseid, samas lihtsaid tehnikaid eriefektide loomiseks (pärlmuttervärvid ja -lasuurid, magnetvärv, koolitahvlivärv jne). Loengusaalis on näidistena väljas erinevad dekoratiivpinnad ja koolituse praktilises osas näitame, kuidas neid efekte reaalselt luua.
Koolitus kestab 2 tundi (17:00-19:00).


Tule ise ja kutsu sõber ka kaasa!

Kuna kohtade arv on piiratud, siis on vajalik kindlasti eelregistreerimine.


Koolitused toimuvad TIKKURILA KOOLITUSKESKUSES aadressil Liimi 5, Tallinn.


Info ja lisaküsimused:
Kristiina Valter, Tikkurila Koolituskeskuse konsultant,
tel. 650 1191 või 5567 3257,
e-post: koolituskeskus@tikkurila.com

Kogu selle aasta koolituskava leiad SIIT.

Sisestatud: 07.09.2011

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

3D värv

3D värv

Siseseinavärvile on siginenud ka kolmas dimensioon. Võite proovida toaseinte värskendamiseks ja neile uue ja põneva iseloomu andmiseks Tikkurila uut vesialuselist struktuurvärvi nimega Tunto. Sellel on kaks karedusastet: Hieno (peen) ja Karhea (kare). Kuna mõlemad värvid on toonitavad kogu Symphony värvikaardi ulatuses, saate eri värvitoonide puhul kasutada mitmesugust pinnatöötlust või vastupidi, samale toonile anda mitu erinevat faktuuri, kasutades spetsiaalseid töövahendeid.

vaata kõiki