Artiklid ja uudised

Artskillis on kulla ajastu

Vask hakkas sisekujunduses laineid lööma mõned aastad tagasi. Tänaseks on ta enda kõrvale kutsunud ka näiteks pronksi ja kulla. Kuld võtab üha rohkem võimust ja nii võib teda leida ka suurtelt pindadelt - näiteks köökide tööpinnad ja kapiuksed.


Toonide kombinatsioonid
Kuld on palju enamat, kui värv või lihtsalt metall. Kuld on luksuse sümbol juba antiikaegadest ning kuulsusrikas ja särav materjal hoiab oma erilist väärikust ja iseloomu ka tänapäeval. Kuldelementidega interjöörid kannavad edasi toretsevat ja peent tunnetust olles seejuures mööblitrendide laineharjal. Valides soojad ja külluslikud kulla toonid teed ajatu valiku. Kuld võtab staari rolli elu- ja vannitubades, luues võluva kombinatsiooni ajaloost ja modernsest elegantsist. Kuld annab igale interjöörile ja kodule eksklusiivse ja luksusliku õhustiku.
Legendaarse Itaalia disainmööbli brändi Scavolini valikus on mitmed “kuldsed” köögid. Köögikappide ja -sahtlite viimistluse variantidest leiab nii värvitud messingu kui ka värvitud vase. Kuldse tooni leiab Scavolini kollektsioonist järgmistest sarjadest: Liberamente, Mia, Exclusiva, Foodshelf, Mood ja Motus ning Baltimora köögis on võimalik kuldse dekooriga klassikalisi kapiuksi tellida.
Kuid kuld ei pea esinema köögis vaid võib ilmailu pakkuda pererahvale ka privaatselt vannitubades. Scavolini „kuldsed“ vannitoad loovad intiimse ja luksusliku õhustiku, kui kasutada uste viimistluses värvitud messingu varianti. Näiteks #Magnifica sari kombineeritud Gessi messingu tooni sanitaartehnikaga.

Igavesed valge ja kuld


Kullasära on ideaalseks kaaslaseks nii heledatele kui tumedatele toonidele, saavutades mõlema variandiga väga erineva efektiga tulemuse. Kui kombineerida kullavärvi õrnemate ja naturaalsemate toonidega, siis on võimalik saavutada pehmem tulemus. Kuldne viimistlus Exclusiva sarja köökide käepidemetel ja detailidel lisab elujõulisust Porcelain Cream kõrgläikelisele kapipinnale. Baltimora sarjas leiab kuldse dekoori ja tekstuuride rõhutamised nii köögi- kui vannitoamööbli osas, kus valge matt lakk on ideaalseks põhjaks.

Halliga paaris


Magnifica - vannitoamööbli sari, mis oma nimega juba ütleb kõik. Väga peenetundeline, stiilne ja prestiižne sari pakub klassikalise efekti saavutamiseks kulla kaaslaseks kahte erinevat halli tooni - Mink ja Tundra Grey - mis kõrgläikelise viimistlusega moodustavad väga kena lahenduse. Kuldsed käepidemed näiteks marmorist tasapinna all on vormitud sama hoolega, kui kalliskivid. Modernse ja peenetundelise vannitoa saavutamiseks soovitame tumedamat Iron Grey tooni koos kõrgläikelise viimistlusega. Ja lõpetuseks julgetele ja uhketele pakume mööbli värvivalikus ka üleni kuldset varianti Gold Leaf toonis - neile, kes soovivad oma kodus tõeliselt julget ja erilist stiili.

Kullal on oma varjundid
Ka kuld esineb mitmetes eri varjundites ja toonides. Näiteks Mood sarja köögis, kus koos on pronksjad Bronze käepidemed, Dove Grey mati lakiga kaetud soklid ja sooja hõnguga Tussah Walnut kapiuksed. Vasekarva viimistlusega käepidemed ja kapinupud aga tulevad esile erinevatel tumedamatel toonidel.

Kata oma kodu kuldsete helkidega ja võid olla kindel, et toonid muutuvad ja mängivad koos hooaegade ja valgusega. Nii on köögis alati modernne, isikupärane ja originaalne lahendus.

Küsi pakkumist Artskill disainmööbli salongist, vaata lähemalt artskill.ee või külasta Scavolini Store Tallinn salongist aadressil Tööstuse 47B, Tallinn.

Sisestatud: 27.05.2019

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki