Artiklid ja uudised

Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad

Aastal 1993 Milanos asutatud Itaalia disainvalgustite bränd NEMO on algusest peale olnud innovaatiliste lahenduste ja moodsa joonega disaini esindaja. Käesoleval hetkel on kollektsioonis mitmeid mudeleid, mis on loodud Itaalia tipp-disainerite poolt nagu näiteks Carlo Forcolini, Jehs + Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid, Ilaria Marelli, Foster+Partners, Hannes Wettstein ja Roberto Paoli. Lisaks hooajaliste kollektsioonide mudelitele on NEMO-l ka Masters-nimeline kollektsioon, mis koosneb spetsiaalselt valitud äärmiselt unikaalsetest ja ikoonilistest valgustitest. Need mudelid on sündinud Itaalia disainiklassika esindajate sulest - Le Corbusier, Vico Magistretti, Franco Albini, Charlotte Perriand ja Kazuhide Takahama.

NEMO valgustite Eesti esindajal Artskill stuudiol on NEMO salonginäidistele äärmiselt head hinnad. Mis veel - valgusti kohe kätte! Pime novembrikuu on parim aeg valguse ja silmailu koju toomiseks. Tule oma lemmikule järgi meie salongi Volta kvartalis aadressil Tööstuse 47B, Tallinn. Oleme avatud esmaspäevast reedeni kella 11-17.


VESSEL
Vessel on kahe laekinnitusega rippvalgusti. Äärmiselt originaalne ja stiilne kuju on loodud imiteerima paadi kere. Valgusti on toodetud kasutades NEMO enda erilist metalli painutamise tehnoloogiat ja on matt valgeks värvitud alumiinumist, dimmeriga ning sobib LED pirnidega.


PROJECTEUR 165
Mini-versioon suuremast Projecteur 365 mudelist. Saadaval ripp-versioonis, alumiiniumist ja värvitoonis “night blue.” Sobib hästi loft-tüüpi kodudesse või modernsetesse köökidesse. Sobivad nii hõõglambid kui LED pirnid.


CROWN PLANA LINEA
Rippuv lühtri-tüüpi modernse modulaarse joonega valgusti, mis sobib hästi näiteks söögilaua kohale või elutuppa, sest valgus voogab laiali. Valmistatud mustas mattvärvis ujutatud alumiiniumist ning pirnide ümber liivapritsiga töödeldud klaaskuplitest. NB! Hinnale lisandub sobivate pirnide hind.


APPLIQUE DE MARSEILLE
Le Corbusier disainis selle legendaarse Applique de Marseille valgusti oma Pariisi korteri jaoks Rue Nungesser et Coli tänaval. See on korduvalt kopeeritud ja legendaarne disain! Saadaval on nii valge kui musta mattvärviga värvitud alumiiniumist seinavalgustid üles ja alla voogava valgusega.


MINI LAMPE DE MARSEILLE
Väike versioon suurest Marseille lambist. Kinnitub seinale, saab kasutada nii lülitiga juhtme küljes kui ka ilma rippuva juhtmeta. Kaks erinevat valgusvihta - üldine sume valgus ning konkreetsem fookusvalgus. Saadaval alumiiniumist ja matti halli värvi versioon.


SPIGOLO
Musta värvi põrandalamp, mis on tehtud tuubi-struktuuriga alumiiniumist ning ühendatud ABS liitekohtadega. Spetsiaalsed liitekohad võimaldavad LED valgusallika enda sisse peita, mida saab 360 kraadi keerata ja suunata vastavalt soovile. Põrandalamp on disainitud mõttega, et seda saaks kasutada unikaalse ja visuaalse ruumijaotajana. Sooja tooniga ja dimmeriga LED valgusallikas.

Sisestatud: 20.11.2019

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini Formalia - tänastele ootustele vastav väga stiilne terviklik kodusüsteem köögist kodukontorini

Scavolini uhiuus köögimööbli mudel Formalia on loodud koostöös kuulsa Itaalia disaineri Vittore Nioluga. Uus mudel on erakordne oma stiili ja karakteri poolest. Valides Formalia valid köögimööbli, mis tõmbab tähelepanu ja on trendidest ees ning kõige olulisemalt tähendab seda, et kodu süda - köök - on šikk, elegantne ja võimaldab muutunud elukorralduses ühendada ühele alale mitmeid funktsioone.

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini Box Life: üks toode, lõputud võimalused

Scavolini tutvustab sellel aastal oma innovaatilist uut toodet Box Life. Box Life on nutika sisekujunduse kontseptsioon, mis võimaldab luua erineva funktsiooniga alasid väikesel pinnal organiseeritult ja funktsionaalsel viisil, mida iseloomustavad elegants ja ülipaindlik kohandamise võimalus. See hõlmab lõputuid funktsioone, ühendades samal ajal elu-, majapidamis- ja magamistoad, et tagada väikeste eluruumide ülim paindlikkus. Mööbli disainisid rahvusvaheline disainistuudio Rainlight ja selle loovjuht Yorgo Lykouria koostöös HOK-iga, kes on kaasaegse arhitektuuri mõne olulisema teose, sealhulgas Dali muuseumi, Mercedes Benzi staadioni ja Hamadi Rahvusvahelise lennujaama disainerid ja autorid.

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

7 nippi puhta ja modernse köögimööbli disainimiseks

Puhasta pinnad pisividinatest ja vaheta mõned vanad elemendid uute vastu - nii lihtne see ongi!
Me veedame palju tunde köögis ja kuna toidu valmistamiseks läheb vaja nii erinevaid köögimasinaid, vidinaid kui abivahendeid, siis on loomulik, et köök ei pruugi igapäevaselt kõige stiilsemat silmailu pakkuda. Kui otsid võimalusi oma kööki renoveerida või ka lihtsalt mõne nipi abil šikimaks muuta, siis järgnevad nipid minimalistliku ja vaba pinnaga köögi disainimiseks on just sulle.

Trendid Milano mööblimessilt

Trendid Milano mööblimessilt

Salone del Mobile Milanos, või rahvusvaheliselt paremini tuntud kui Milano Furniture Fair ehk Milano mööblimess on igal aastal parimaks kompassiks disaini, kodusisustuse ja mööblitrendide vallas. Artskill meeskonnale meeldib igal aastal oma meeskonnaga meeleolukas reis messile ette võtta, sest seal näeme esimestena nii Artskillis esindatud brändide trende ja uusi suundasid, kui ka kõikide teiste maailma disainifirmade sarju ja erikollektsioone. Järgnevalt on 5 üldist trendi, mis meile silma jäid ja teiega jagada tahame.

vaata kõiki