Artiklid ja uudised

Aasta värviks klassikaline sinine

Paljud prognoositavad trendid ei pruugi läbi lüüa kõik ühte moodi. Kui varasemalt on olnud moekas kasutada palju halli, siis nüüd on Pantone poolt aasta värviks valitud 19-4052 koodiga ’klassikaline sinine’. Ole moodne, too oma koju natukene sinist detailide näol või pane hullu ja värvi terve tuba siniseks!

Diivan Wenecja

Diivan Wenecja

Pehmema joonega mööbel.

Pikka aega on lineaarse terava joonega mööbliesemed olnud moes ja nüüd on aeg teha hubasemale pehmema joonega mööblile ruumi! Inspiratsiooni võib võtta 1970 aastate geomeetriast ja glamuurist.


Maalähedased toonid.

Värvid ja tekstuurid, mis matkivad puitu, metalli ja taimkatet. Näiteks need toonid, mis ilmnevad rikkalikus metsas nagu rohelised ja pruunid. Muidugi savist ja liivast võib ka inspiratsiooni võtta, kasutata tauped ehk sooja hallikaspruuni. Kõik sellised toonid loovad suurepärase keskonna lõõgastumiseks pärast pikka tööpäeva. Värvid, mis esinevad looduses!


Taimed.

Koduse oaasi trend võtab aina suuremat hoogu sisse ja tundub, et jääb pikaks ajaks!

Tool Nelson

Tool Nelson

Samet

Samet ei pruugi olla kõigi tassike teed aga kindlasti on teema, mis on sel aastal veel kuumem kui eelmisel. Mööblitootjad ja sisekujundajad võtavad seda aina rohkem kasutusele.

Vaip Goa

Vaip Goa

Punutised nagu korvid , seinal vaibad ja tekstiilid toovad orgaanilise materjali näol koju soojust ja rahu. Loomulikult ei tohi unustada puitu!


Minimalismi asemel maksimalism.

Tundub nagu sisusustusmaailmas oleks minimalism väga kaua aega domineerinud aga märgid viitavad sellele, et puhumas on muutlikud tuuled. Räägitakse palju mustritest, julgetest värvidest, mustrilistest tapeetidest ja erinevate mööblitükkide kokku sobitamisest. Lase fantaasial ja virravarril lennata!

Sisestatud: 23.01.2020

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

sisustusideid söögituppa

sisustusideid söögituppa

Kuigi eraldiseisev tuba söögilauale ja toolidele ei ole tänapäeval enam igas majapidamises tavapärane, on siiski paljudes kodudes ühine einestamisala endiselt olemas. See on tavaliselt paigutatud kööki või avatud planeeringuga elutuppa.

Kui 2020 aasta alguses oli koduse söögitoa peamine roll pere ühine einestamine ja külaliste võõrustamine meeldivaks ja meeldejäävaks muuta, siis aastal 2021 on söögituba saanud ka paljudele peredele saanud kontoriks või klassiruumiks. Nüüd, kus söögitoa seinast on saanud taust videokõnedele ja kohtumistele, kas oled ehk märganud, et ruum vajaks veidi värskendust?

Selleks oleme kokku pannud 2021 aasta trendid söögitoa sisustamisel, mis ei keskendu ainult esteetilisele ilule vaid on samal ajal ka hubane ja funktsionaalne.

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

Valgustemperatuuri olulisus

Valgustemperatuuri olulisus

Suure tõenäosusega loevad paljud inimesed antud artiklit siseruumis, kus valgust annab tehislik valgusallikas. Moodsa aja inimene veedab suure osa ajast kinnises siseruumis ja puutub päeva jooksul kokku erinevate valgusallikatega. Tänu tehislikule valgusele on inimesel palju võimalusi juurde tekkinud aga samas on see ka segadusse ajanud organismi, mis on tuhandete aastate jooksul arenenud reageerima muutlikule valgusele. Seda valgusele reageerivat masinavärki saab nimetada bioloogiliseks kellaks, mis on olemas enamus elusorganismidel.

vaata kõiki