Artiklid ja uudised

Avaeksperdid salongides valik rulookardinad -30%

Kardin on mitmekülgne sisekujunduselement, mis mõjutab nii ruumi miljööd, kaitseb siseruume võõraste pilkude eest kui reguleerib sisetemperatuuri. Kardina valik sõltub sageli ruumi otstarbest ning soovitud efektist. Saadaval on väga erinevaid aknakatteid, mis sobivad igasse ruumi– koju, kontorisse, suvilasse, peosaali, vannituppa jne.

Rulookardinad sobivad suurepäraselt täitma praktilist eesmärki, samas võib hoolikalt valitud ruloo olla sisekujunduses efektne element. Kuna rulood on väga kerged kombineerida tekstiilkardinatega, võib viimastele jätta vaid õhulise dekoratiivse ja kaunistava rolli. Nii on ruloode eesmärgiks eelkõige valguse reguleerimine ja privaatse õhkkonna loomine.

Ruloosid valmistatakse nii sise- kui ka välistingimustesse, päikest tagasi peegeldavaid ja pimendavaid, screen-kangast, puidust ja bambusest – parim ruloomaterjal on aga tiheda ja ühtlase koega tugev kangas, mis on vastupidav ja praktiline.

Ruloode konstruktsioon on lihtne ja lakooniline, rõhutades ja tuues esile aknaraami. Üles-alla liikumiseks on võimalik valida ketta- või vedrumehhanism ja elektriline ajam, mida saab juhtida “targa maja süsteemist”.

Avaeksperdid salongides valik rulookardinaid -30% soodsamad! Kampaania kehtib kuni 31.12.2013.

Sisestatud: 02.12.2013

Avaeksperdid salongid

Tel.:
658 8105, 661 1820, 526 8703, 5663 3245
Aadress:
Kadaka tee 44 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki