Aatrium Sisustuskaubamaja

E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Aatrium Sisustuskaubamaja / Tutvustus

Aatrium on olnud Eesti suurim sisustuskaubamaja kõigi oma 15 tegutsemisaasta vältel!

Täna on meil hea meel tõdeda, et Aatrium on suurim sisustuskaubamaja veel palju enamas, kui pelgalt kaubanduspinna suurus. Et käia ajaga kaasas, alustasime mõned aastad tagasi põhjalikku uuenduskuuri. Uuenduse käigus muutsime oluliselt kaubamaja sisekujundust ja sortimenti, lõime mitu uut kaubavalikuga osakonda. Neist värvikaimana tõstaksime esile uut kodukapade osakonda, samuti sai täiesti uue ilme kontorimööbli väljapanek. Olulist täiendust on saanud nii pehme mööbli valik kui magamis- ja lastetoamööbli sortiment.

Aatrium on olnud alati tuntud oma laia kaubavaliku poolest. Täna on meil sortimendis enam kui kakskümmend tuhat toodet, millest sobiva leiab endale igaüks, olgu tema eelistuseks klassikaline sisustus või hoopis moodne ja trendikas. Kõige selle juures oleme pidanud silmas, et kõik meie tooted oleksid endiselt väga hea hinnaga.

Kui soovid värskendada oma kodu või kontorit mõne suurema mööblieseme või väiksema aksessuaariga, tule kindlasti uuenenud Aatrium Sisustuskaubamajja, sest meilt leiab igaüks endale oma! Kohtumiseni Eesti suurimas sisustuskaubamajas!

Külasta ka meie uuenenud e-poodi

Aatrium Sisustuskaubamaja on seotud järgmiste tegevusaladega