Kampaaniad

SOODUSPAKKUMINE! BERGO XL JA ROYAL KÄRGPLAADID 18.90 €/M2


Bergo kärgplaadid sobivad rõdule, terrassile, basseini äärde, keldrisse, pesuruumi, garaaži jm. Nende paigaldamine on imelihtne. Sa võid luua uue põranda minutitega ning nautida alati kuiva ja turvalist jalgealust. Bergo plaadid on ilmastikukindlad ja võivad jääda õue nii suveks kui talveks.

Nüüd pakume Bergo XL ja Bergo Royal plaate hinnaga 18.90 €/m2.

Pakkumine kehtib 31. maini.

Bergo mitmefunktsionaalsed põrandaplaadid pakuvad keskkonnasõbralikku, turvalist ja säästlikku lahendust. Need lasevad aluspõrandal hingata, aga samas juhivad ära pealtpoolt tuleva niiskuse (vihm, basseinivesi vms) jäädes jala all turvaliseks. Suure värvivaliku tõttu sobivad nad praktiliselt kõikjale. Bergo plaate toodetakse 100% taaskasutatavast polüpropüleenist. Paigaldusega saab igaüks ise hakkama, pole vahet kas tegemist on garaaži, keldri, pesuruumi, rõdu või terrassiga. Avalikus ruumis kasutatakse Bergo kärgplaate edukalt autode müügi- ja remondipindadel, välikohvikutes, messidel, laevade välitekkidel, firmaüritustel jm.

Osa värvitoonidest on saadaval mõlemal kollektsioonil ka laokaubana. Küsi saadavust!
Sisestatud: 20.05.2020

Floorin Interior

Tel.:
655 8244, 655 3902
Aadress:
Pärnu mnt 139E/3, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

5 KÜSIMUST, MIS AITAVAD TEHA ÕIGE PÕRANDAVALIKU

Põrand on iga kodu alus, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Kogu meie kodune elu toetub põrandale, samuti paneb põrandakujundus aluse kogu kodu disaini­kontseptsioonile. Õige põrandakatte valimine on enamasti keerulisem, kui lihtsalt kõige kaunima mustri või vastupidavaima materjali leidmine. On hulk teisigi faktoreid, mida tuleb arvestada valiku tegemisel: niiskus, libedus, mugavus, põrandaküte... Kodupõrandal on oluline roll meie elukvaliteedile, sest hästi valitud lahendus näeb hea välja, on mugav ja turvaline ning kestab kaua.

vaata kõiki