Kampaaniad

Juunis kõik voldikkardinad –25%!

Voldikkardinad vallutavad järjest enam südameid, sest need on lihtsad, ilusad, praktilised, vastupidavad, universaalsed, pretensioonitud…

Avaekspertide juunikuu eripakkumine:

Kõik voldikkardinad –25%!
Voldikkardinad on plisseeritud tekstiilkardinad, mis paigaldatakse vahetult aknaklaasi lähedale, soovi korral ka siini sisse, ja mida saab avada ülalt alla või alt üles. See on väga praktiline ja vastupidav lahendus, mis aitab toas suurpäraselt reguleerida valgust, temperatuuri ja privaatsust.

Voldikkardina mitmekülgsus peitub selle laias kangavalikus – saadaval on tohutult eri värve ja mustreid, nii pimendavaid kui ka vaid kergelt looritavaid kangaid –, võimaluses teha väga erinevate mõõtudega ja ka erikujulisi kardinaid, sättida kardinad just sellele kõrgusele, kus vaja, reguleerida neid kas käsitsi või soovi korral ka automaatselt.

Tule ja tutvu meie voldikkardinate valikuga Pärnu mnt 139a või Kadaka tee 133, aga ka e-poes

Soodustuse kasutamiseks esita tellimus hiljemalt 30. juunil 2024.

Sisestatud: 06.06.2024

Avaeksperdid salongid

Tel:
658 8105, 661 1820, 526 8703, 5663 3245
Aadress:
Kadaka tee 133 ja Pärnu mnt. 139a, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Voldik-, ruloo- või püstlamellkardinad ning tekstiilkardinate kangad –40%

Voldik-, ruloo- või püstlamellkardinad ning tekstiilkardinate kangad –40%

See on superpakkumine Sulle, kui soovid akendele lihtsa vormiga kardinaid või kauneid külgkardinaid või siis hoopis nende kombinatsiooni. Mängulisust saad soovi korral lisada kangaste värvi ja struktuuriga. Samas on laos mis tahes tüüpi kardinate jaoks olemas ka väga naturaalseid ja vaoshoitud tekstiile. Kampaania pakkumine kehtib lõpumüügi kangaste kohta, kui esitad meie salongis tellimuse hiljemalt 31. märtsil 2024.

vaata kõiki