Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Alternatiive baldahhiinvoodile

Kaunis ja kuninglik baldahhiinvoodi on tõeline magamistoa ehe. Oma uhke väljanägemise ja hõljuvate kardinatega muudab see voodi magamistoatoa suursuguseks ja romantiliseks. Kui teil on suur magamistuba sobib baldahhiinvoodi sinna eriti hästi, andes ruumile juurde hubasust ja intiimsust.

Siiski võib selline voodi jääda paljude soovijate jaoks kättesaamatuks, põhjuseid võib olla mitmeid: kallis hind, pisike magamistuba või hoopis väga väikene valik mööblipoodides.

Lihtsate vahenditega on siiski võimalik oma magamistuppa tekitada kaunis baldahhiin. Üks väga lihtne ja efekten moodus on kasutada selleks kardinapuid, mis kinnitatakse lakke voodi kohale ning nende külge riputatakse meelepärane kangas:

Kangast saab kinnitada lakke ka muul moel, selleks võib kasutada näitkes trosse, metalltorusid, puitu, nööri:
Võimalik, et Teile ei sümpatiseeri traditsoonilise badahhiini kujundamine, kuid soovite siiski kasutada voodi juures kangaid, et anda magamistoale juurde romantilisust ja uudsust.
Sel juhul on võimalusi taas mitmeid. Lihtne ning elegantne variant on kanga sättimine magamisaseme kohale, kas siis tervenisti üle voodi või ainult osaliselt.
Just nii kuidas teile endale rohkem meeldib:Teine, üsna traditsiooniline ning juba vanast ajast kasutusel olev moodus, on kanga kinnitamine lakke voodi peatsisse.
Ka siin on palju erinevaid võimalusi kuidas seda teostada:

Üks väga lihtne võimalus on baldahhiiniks kasutada kauplustes müügil olevaid moskiitovõrkusid. Võrgu saate kinnitatada lihtsalt konksuga lakke ning olemas ta ongi.
Samas on sellise võrgu kasutamine ka väga praktiline kui arvestada meie viimaste aastate sääserohkeid suvesid:Kes aga soovib oma magamistuba eriti romantiliseks ja muinasjutuliseks muuta, võib baldahhiinile juurde riputada valgusribasid:


Loodetavasti leidsite siit endale meelepäraseima lahenduse baldahhiinvoodi loomiseks.

Koostanud: Gerli Jürimäe
Artikli koostamisel kasutatud fotode allikad:
http://www.apartmenttherapy.com
http://protect-perfect.de
http://pie-enterior.hu
http://new.lonnymag.com
http://www.incasa.ro
http://www.trendey.com
http://charleystar.typepad.com
http://diaryofasmartchick.com
http://bargainhoot.com
http://budgetwisehome.com
http://www.casasugar.com
http://inafurniture.com
http://scissorsandthread.tumblr.com
http://interiordec.about.com
http://thesuninterior.com
http://indulgy.com
http://www.yatego.com
http://www.schiesser.net
http://thesuninterior.com

Sisestatud: 16.10.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

KODUKONTORI MÖÖBEL - KIIRELT JA SOODSALT!

Koroonaviiruse tõttu väljakuulutatud eriolukorrast riigis on suunatud paljud töötajad kodukontoritesse ja õpilased distantsõppele. Kuigi mõne inimese jaoks on see juba harjumuspärane, siis mitmed on leidnud end täiesti uuest olukorrast.

Need, kellel on juba eraldi tuba või nurgake kontorimööbli jaoks olemas, on muretud. Küll aga teistel võib ootamatu kodukontori üles seadmine osutuda üpris keeruliseks. Esimesed päevad pendeldad muretult diivani, köögilaua ja voodi vahel. Vahelduseks on nii täitsa tore, kuid lõpuks väsib selg pidevast küürutamisest ning tekib vajadus korraliku istumisasendi järele.

vaata kõiki