Inspiratsioon, sisekujundusideed, näpunäited ja nipid

Inspiratsioonigalerii: terrassi- ja õuevalgustus Hektor Lightilt

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Hektor Light jagab inspireerivaid pilte, kuidas valgustada terrassi, aeda ja ka välikööki.

Hektor Light soovitab kasutada terrassil statsionaarset kujundusvalgust, mis loob meeleolu. Terrassi põrandavalgustid aga markeerivad käiguteed. Suundvalgustus on suurepärane võimalus välja valgustada puud ja põõsad. Kasutada tuleks IP44 valgusteid. Meie kliimasse sobivad aga kenasti teisaldatavad valgustid, mida on mugav talveks tuppa tõsta. LED-ribad aga võimaldavad luua efektse allvalgustuse.

Hetkel on aga trendikaks jooneks valgustite oskuslik rühmitamine nii, et valgusesega saab luua kujundeid. Tihti kasutatakse ka ülalt alla valgustavaid valgusteid. Prozektortüüpi valgustite valgusvood võivad olla nii hajusad kui ka pikad kitsad kiired. Seinavalgusteid saab kenasti ka müüri sisse installeerida, tutvu valikuga siin. Oluline on aga meeles pidada, et põledes kuumenevaid valgusteid ei ole mõistlik kasutada taimede vahetus läheduses. Valgusega on võimalik muuta aed ruumiliseks - efekt saavutatakse valguse ja varju loomisega ning siinkohal on asjakohane erinevate objektide fookusesse toomine. Tutvu erinevate õuevalgustitega ka siin.

Võimalusi on mitmeid ja inspiratsiooni annavad ka allolevad pildid.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

www.hektor.ee
Facebook

Sisestatud: 18.05.2016

HEKTOR LIGHT

Tel.:
615 4511
Aadress:
Pärnu mnt 139C, Standardi maja, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgustite bränd Karman - stiilselt šokeeriv itaallane Hektor Lightis

Valgustite bränd Karman - stiilselt šokeeriv itaallane Hektor Lightis

Karman on tugeva ja erilise identiteediga Itaalia bränd, mis eristub teistest tootjatest tavatult provokatiivse ja ainulaadse disaini poolest. Igal valgustil on oma lugu, mis tahab rääkimist ning hing, mis vajab avamist. Toodetest peegeldub siiras soov pakkuda publikule meelelahutust Karmanile omases šokeerivas võtmes. Kindlalt äratuntav ja tihti kõneainet pakkuv käekiri on inspireeritud Itaalia juurtest ja ajaloost.

vaata kõiki