Huvitavad tooted

Valgustifirma Marset esitleb: “Tam Tam” – disainer: Fabien Duma

Kuidas kirjeldada valgustit…

See on mahlane punt viinamarju, Pink Floyd´i trummari Nick Masoni trummid, Perseuse kollektsioon… on veel palju näiteid, mis võiks kirjeldada seda valgustite maailma uudset ettekujutust nimega “Tam Tami”. See ülistab korduvust, keskendudes valgusti kuplitele: mitu erinevat valguspunkti näitavad valgust eri suundades jättes nii organiseeritud kaose mulje.

“Tam Tam 3″ ja “Tam Tam 5″ saab igat kuplit valida eri värvi: valge, must, oranž, pruun, roheline ja liivakarva.


“Tam Tam” kollektsioon sobib igale poole. Kasutades rohkete värvikombinatsioonidega valgustit saab anda laele mitmevärvilise mulje.

Vaata lisaks >>>

Sisestatud: 27.06.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki