Huvitavad tooted

Fabbian esitleb uut ebasümmeetrilist valgustit - Oru

Tulekuma tutvustab meile disainerite Vim & Vigor (Irina Kozlovskaya ja Aaron Tsui) loodud uut metallist rippvalgustit “Oru”, mis on valgustifirma Fabbian uusim kollektsioon.


Disainerite sõnul on “Oru” kollektsiooni valgustid parim tõlgendus metallist. Kui tavaliselt on metallist valgustid sümmeetrilised, siis "Oru" seda ei ole. Ebasümmeetrilise valgusti omapära seisneb selles, et ühe nurga alt vaadelduna tundub selle kuju ümar kuid teise nurga alt “sale”.

See uus modernne valgustikollektsioon pakub värvikaid võimalusi muuta ruumid omanäoliselt valgusküllaseks.
Vaata lähemalt >>>

Sisestatud: 29.01.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki