Huvitavad tooted

Looduslikest materjalidest disainvalgustid

Looduslikust toorainest sisekujudnustoodete valmistamine ja võimalikult ökoloogiline tootmisprotsess on tänapäeval ühe enam ja enam au sees.

Tulekuma tutvustab siinkohal kahte suurepärast disainvalgusti sarja, mille tootmisel on just eelkirjeldatule olulist rõhku pandud.

Gianpaolo Rampolla ja Andrea Liguori poolt Itaalia valgustifirmale Masiero disainitud valgustite sari "Libe" materjalina on kasutatud naturaalset tamme puud, mis kinnitub kroom alusele.
LED valgust võimendavad Asfour kristallist "pastillid".
Sarja kuuluvad seinavalgusti, lauavalgusti, rippvalgusti.
Vaata lähemalt >>>

Valgustite firma Molto Luce esitleb kiudtsemendist valgustit "Soft".
Rainer Mutsci'i disainitud kiudtsemendist valgusti "Soft" on valmistatud looduslikust toorainest, on ökoloogiline, kerge, hõlpsasti käsitletav, ei ole tuleohtlik ja saab kasutada nii siseruumides kui ka väljas. Iga üksiku valgusti kuppel on valatud käsitsi.

Saadaval on nii kahes mõõdus (220mm ja 440mm ) rippvalgusti kui ka seinavalgusti.
Vaata lähemalt >>>


Sisestatud: 27.02.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki