Huvitavad tooted

Loomingulised seinakatted ja- kaunistused Tapeedistuudiolt

Tapeedistuudiost leiad valiku loomingulisi seinakatteid ja -kaunistusi, mida igaüks saab värvida ja täiendada oma äranägemise ja maitse järgi. Protsess on lõbus ja stressimaandav ning tulemus garanteeritult originaalne.

Kollektsioonis on olemas Graham&Brown'i New Wave kollektiivi disaineri Lizzie Doodle'i loodud tapeedid, samuti huvitavad kleebiskomplektid värvitavate mandaladega. Lapsed saavad oma loomingulisust väljendada Farmi värvitava kleebisbordüüri abil ning lastetuppa mängulisust saab luua Fresco pabertapeediga Kids@Home kollektsioonist.

Fresco pabertapeet Kids@Home kollektsioonist. Allikas: www.tapeedid.ee

Fresco pabertapeet Kids@Home kollektsioonist. Allikas: www.tapeedid.ee

www.tapeedid.ee
Facebook

Sisestatud: 25.08.2015

Tapeedistuudio

Tel:
5687 9838
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Tapeet vannitoas

Tapeet vannitoas

Tapetseeritud sein märgruumis - vannitoas või wc-s - võimaldab luua mängulise ja omanäolise ruumi. Võrrelduna keraamilise plaadiga, mille paigaldus on kulukas ja vaevarikas ning mis peab sobituma interjööri ka aastate pärast, annab tapeedi kasutamine võimaluse palju originaalsemateks lahenduseks, võimaldades mõne aja pärast taas hõlpsalt ruumi ilmet muuta. Põhjamaises kodus ongi paslikum vannitubades kasutada keraamilist plaati osaliselt, otsest vett saavatel pindadel, ülejäänud seinaosad värvida ja/või tapetseerida. Selline lahendus loob palju kergema ja hubasema interjööri kui üle ruumi hõlmav raske kivi või keraamika. Vaata pildigaleriid vahvatest tapetseeritud vannitubadest ja luba end inspireerida neist seinakatetest!

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uued kollektsioonid nii traditsioonilise maakodu-stiili kui eriliste modernsete tapeetide austajale

Tapeedistuudio uusimad kollektsioonid pakuvad ohtralt materjali kodu ilme värskendamiseks. Uuemates tapeedi- ja kangakollektsioonides on aktuaalseimateks stiilisundadeks romantilised maakodumustrid, kus traditsiooniline skandinaavia stiil on segatud elitaarse Inglise maakodu õhustikuga ning modernsema stiili austaja leiab meelepärase efektsetest pilttapeedilikult mõjuvatest suurtest külluslikest, põnevatest ja geomeetrilistest mustritest.

vaata kõiki