Artiklid ja uudised

Kastehelmi tootesari sai kauni täienduse

Armastatud Kastehelmi tootesari on täienenud.
Proffessor Oiva Toikka poolt disainitud kaasaegsed valguse käes sädelevad küünlaalused muudavad kolmemõõtmelise klaaspinna elavaks. Ka Kastehelmi kaunis koogialus on disainitud viimase aja trendi järgi.

Klaasi valmistamise tehnilised raskused on Oiva Toikka´t alati inspireerinud. Tema eksperimendid, klaasi nikerdatud „piisamustri näol“, olid 1960-ndatel uue klaasi tekstuuri aluseks. Sellest ajast alates on Kastehelmi kollektsioonis kasutatud kolmemõõtmelist klaaspinda.

Mänguline ja peen „piisamuster“ on olnud läbi aegade Oiva Toikka kõige populaarsem disaineritöö. Algselt oli see tootmises kuni 1988nda aastani. Kõige populaarsemaid tooteid asus Iittala uuesti tootma 2010. aastast.

Valgusefektid

Kastehelmi kollektsioon on alati olnud usaldusväärne ning seetõttu ka väga populaarne kogu maailmas, nüüd on kollektsioon kiirelt arenemas uues suunas. Varasemalt koosnes kollektsioon ainult lauanõudest, kuid nüüd pühendutakse ka sisekujunduselementidele.
Nimelt on kollektsioonis olemas uudne küünlaalus - atmosfääri looja. Küünlaaluse disainimisel tahtis Toikka luua tekstuuri, mis kütkestaks oma „leegiga“. Valguse käes tekib „piisamustrilisel“ klaaspinnal ilus visuaalne efekt, mis loob lummava peegelduse. Kastehelmi küünlaaluseid on saadaval seitsmes erinevas toonis.
Stiilne koogialus

Kastehelmi uus pjedestaal-koogialuse disain on kooskõlas kodusisustuse ja küpsetamise kaasaegsete suundadega. See on suurepärane alus kookide, tortide, küpsetiste ning samuti puuviljade serveerimiseks ja esitlemiseks või lihtsalt dekoratiivne lauakaunistus.

Uude Kastehelmi tootevalikusse on lisandunud ka 1,9 l (205 mm) kauss läbipaistvas, helesinises ning õunarohelises värvivalikus.Kastehelmi uued tooted on juunikuust saadaval ka Eestis.
Iittala toodete edasimüüjad leiad siit

Sisestatud: 21.06.2012

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Iittala uued klaaside värvid õhkavad rahu ja nostalgiat

Iittala uued klaaside värvid õhkavad rahu ja nostalgiat

Iittala 2012 aasta värviskeem peegeldab meie aega. Intensiivsed ja talvised värvid esindavad jõudu, rahu ja selgust. Erinevad sinised ja lillad varjundid lisavad uusi ja huvitavaid võimalusi sisekujunduses. Uusi värve tutvustatakse kevadel Aalto kollektsioonis koos Vitriini ja Kartio klaasidega.
Kvaliteet, rikkus ja toonide sügavus on alati olnud Iitala värvilise tootevaliku märksõnadeks. Iitala tooted on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest ja värvipaletti uuendatakse igal aastal vastavalt trendi muutustele.

vaata kõiki