Artiklid ja uudised

Jõuluvalgus Antique & Repros

Kätte on jõudmas pidude aeg koos lähedaste ja kaunilt kaetud lauaga. Selleks, et kaunis veelgi glamuursemaks muuta, on Antique & Reprosse saabunud suures valikus laudlinasid, küünlaid, jõuluehteid ja teisi sisustusaksessuaare Taani firmalt Lene Bjerre.

Uudisena on esindatud väga heas tootevalikus Belgia - Prantsuse firma CHEHOMA. Chehoma on olnud juhtiv sisustuskaupade edasimüüja Euroopas juba 25 aastat. Nende edu saladuseks on toodete väga hea kvaliteet ja edasimüüjate eksklusiivõiguste tähtsustamine.


Toodete disain on valdavalt vanade asjade reproduktsioon. Chehoma sortiment on väga lai, alustades lauanõudest ja vannitoatarvetest, lõpetades mööbliga. Samuti leiab laias valikus kingiideid - luubid, liivakellad, kompassid, raamatuhoidjad. Mööbli tootmisel kasutatakse naturaalseid kõrgkvaliteedilisi materiale ja lõppviimistlus tehakse käsitööna.

Erilist tähelepanu tasub pöörata valgustitele. Kõik tooted on äärmiselt funktsionaalsed ja vastavalt kliendi soovile reguleeritavad. Sortimendist leiab valgusteid põrandale, lakke, seinale, vannituppa või maalile. Antique & Repro salongist leiad suure valiku valgusteid, kuid alati on võimalus vastavalt enda soovile tellida sobiv toode ka kataloogist.

23. detsembril loosib Antique & Repro oma klientide vahel välja CHEHOMA laualambi, väärtuses 236€. Osalemiseks tuleb sooritada ost määramata summas Antique & Repro e-poest ja liituda Facebooki fännilehega.


Antique & Repro salongist leiab teisigi toredaid kingiideid lähedastele ja sõpradele. Näiteks on saabunud laias valikus Paberblanks 2013.a kalendermärkmikud väga erineva disaini ja formaadiga.

Ootame teid Tartu mnt 33, salongis Antique & Repro

Sisestatud: 26.11.2012

Antique & Repro

Tel.:
641 9044
Aadress:
Tartu mnt 33, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki