Artiklid ja uudised

15% allahindlus köögimööblile Romantica Burro

15% allahindlus köögimööblile Romantica Burro kampaania kestab kuni 31.12.2013.
Allahindlus kehtib ka selle sarja laudadele ja toolidele.


Hollywoodi Regendi stiil 30-, 40-ndatel grandioossest võtteplatsi kujundusest sündinud stiil märgib filmitööstuse kuldaega – see oli mõeldud võtteplatsil loomaks reaalsele draamale teatraalset fooni. Niimoodi kujunesgi välja eklektiline segu Inglise, Prantsuse ja Kreeka neoklassitsismist, Art Decost ja Chinoiserie’st. Kodud kujundatud selles võtmes nägid välja julged, glamuursed, erudeeritud, edeva varjundiga, millest peagi sai Hollywoodi eliidi lemmik. Selle stiili veetlus seisneb laitmatus elegantsis, julgustades individuaalset eneseväljendamist.Selle stiili saladused:

SÄRAV METALL
Pehme kuld, hõbe ja muu metall tekitavad aktsendina viivitamatult glamuurse tunde, mis ongi regendistiilis ruumi tunnusmärgiks. Ära pelga kombineerida erinevaid metalle! Alates vanaema hõbesuhkrutoosist kuni vääriskiviga nööbini – selles dekooris võib kasutada kõike, mis särab.

ÜKS DOMINEERIV VÄRV
Värvilahendus peaks olema üldjoontes must ja valge – see kehastab teravat kontrasti ja samas ülimat harmooniat, mis samuti karaktiseerib interjööri just Hollywoodi Regendi stiilis. Lisaks ära unusta valida üht efektset ning säravat värvi valgele taustale ilutsema – näiteks julge indigo-sinine või värske laimi-roheline, mis annavad vajaliku energia, mida see stiil nõuab. Kasuta veel: türkiis, fuksia, kirss, sidrun, apelsin ja tume-viinamari… Kuid hoia oma värvipaletil silm peal – väldi kitšilikku vikerkaareefekti. Samuti ära jää ühe-värvi-gammaga neutraalseks – sega tekstuure, loomaks põnevaid kombinatsioone. Kasuta värve viisil, mis rõhub nende omavahelisele kontrastile: näiteks roheline tool sinise seina taustal ei anna samasugust efekti nagu punane tool helekollase taustal.

LUKSUSLIK KANGAS
Grandioosne Hollywoodi Regendistiil mitte ainult ei näe hea välja, vaid on ka seda kogedes ja puudutades mõnus. Kujutle 30’ ja 40ndate filme: siidised õhtukleidid, uhked mantlid, luksuslik velvet, raskepärane ja erinevate mustritega damastriie. Nüüd tõlgenda see interjööri! Luksusliku kanga valimisel ära koonerda – lõppude lõpuks tasub kogu see toredus end ära. Õige kanga valik on juba pool sisustusest. Kasuta maksimaalselt ja efektselt ära iga kanga karakteristikat. Mida rohkem kangast, seda uhkem – igasugused lopsakad drapeeringud, kokku põimitud ilusa šleifiga jne. Kujutle baldahhiinvoodit, kus voodi kohal ripub ehisvarjul vaid mõni ilmetu napp kangariba… Kaotab nagu oma võlu, kas pole?

KÕRGLÄIGE
Mis oleks glamuurne ruum ilma läiketa? Ihaldusväärne sügavus ja lakitud viimistlus viib igapäevase mööbli absoluutselt kõrgemale tasandile. Vali ka nende puhul erksaid värve ning et muuta toa ilme eriti väljakutsuvaks, laki ebakonventsionaalseid esemeid nagu väike koridorikapp või antiikne kummut. Kõrgläikelise pinna saavutamine on keeruline ja aeganõudev protsess – pinda peab eelnevalt töötlema, lakkimisel tuleb kasutada spetsiaalseid vahendeid ning tööriistu jpm. Säärane lakkimistöö on parem jätta professionaalidele, kuid on olemas ka lihtsam moodus – osta ehitus- või autopoest spreilakkvärv ning kanna mööblile paar kihti ja su tuba lööb särama!

TORETSEVAD DETAILID
Täpselt nagu kinos, võimendab ka Hollywoodi regendistiil eskapismi. Ekstravagantsed aksessuaarid sobivad siia ideaalselt: hoolikalt graveeritud raamid ja peeglid, volüümikad kristall-lühtrid, tutikestega padjad jm väljendusrikas kunst. Kaasa ka teelusikatäis eksootikat – traditsioonilised aasiapärased motiivid nagu linnud, lilled ja maastikud – ja dessertlusikatäis avant-garde’i ning keskendu sentimentaalse väärtusega esemetele, mis vihjavad sinu olemusele. Oluliseim ongi rõhutada isikupära. Regendistiil pole kaootiliselt täiskuhjatud virvarr ning samuti mitte napidetailne, peab leidma kuldse kesktee. Võimenda eseme silmapaistvust või teatraalsust, pannes see tähelepanu keskpunkti – kus rõhk olgu pigem kvaliteedil kui kvantiteedil. Eelkõige, peab ruumil olema ühisnimetaja – olgu see siis värv, viimistlus või kontseptsioon.

Viimane nõuanne
Julgustame PVC laminaadi ja PU-naha kasutamist – me kasutame neid igalpool!! Minimaalse eest saab maksimaalse – kerge puhastada ja säilitada, kunagi ei veni ega määrdu ning igavene „nagu uus“ väljanägemine ja mis peamine – efektne glamuurne välimus. Tegemist on ideaalse materjalivalikuga kasutamiseks iseäranis köögis – lisaks oma headele omadustele annab ta köögile tseremoniaalse välimuse.

Kui olete huvitatud sarja tootest või toodetest, siis küsige pakkumist.
Kontakteerumisvälja leiate SIIT.

Sisestatud: 08.08.2013

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki