Artiklid ja uudised

Kaasaegse kodu mugavused ja innovatsioon

Väga lihtne on sisustada kaasaegset kodu kui abiks on Colombini Casa mööbel!
Pole oluline kas tegemist on noore pere esimese elukohaga, lastega pere suuremasse korterisse või majja kolimisega või hoopis vanema abielupaari kodu renoveerimisega kui lapsed on juba suureks kasvanud.

Kaasaegne kodu ei saa läbi ilma 21.sajandi mugavusteta, mida peame tänapäeval iseenesestmõistetavaks. Samuti oleme harjunud, et trendid vahetuvad kiiresti ja vähemalt igakevadiseks Milano messiks mõeldakse midagi uut välja. Nüüd on need tooted, mis eelmisel kevadel olid alles näidised, saanud reaalsuseks. Siin nad on!

Köök ei ole ammu enam ainult valge ja hall. Nii nagu rõivamoodi on lisandunud rõõmsaid värve, on ka köögimööbli valikusse tulnud uued ja huvitavad värvitoonid, teistmoodi kui oleme harjunud - vaarikapunane, meekollane, uduhall, lasuursinine, pastelne roosa.
Tulnud, et jääda!


DOC station – köögimööbliga liidetav alus tahvelarvutile. Alusel on sisse ehitatud laadija, kõlarid ja Bluetooth liides.

DOC station

DOC station

Uudne 3D kujundus mööblile – Erineva kaldenurga all kapid, tööpind ja uksed, rõhutamaks modernset 3D maailma.


Diivan Diamante - uudne ettepoole liigutatav iste, mis tekitab hubase ala, kus jalgu sirutada. Võib kindel olla, et siin on kerge poole filmi pealt magama jääda. Ja kui on vaja tuppa rohkem ruumi, saab diivani jälle tagasi algasendisse lükata. Peatoel on neli erinevat kõrgust.
Aegumatu kujuga diivanit saab edukalt sobitada juba olemasoleva mööbliga!

Diivan Diamante

Diivan Diamante

Ja lõpetuseks ei saa me üle ega ümber lastetubadest. Nii modernses kui klassikalises stiilis, nii poistele kui tüdrukutele. Panipaigad nii voodi kui trepi all, mis võimaldab väiksesse tuppa mahutada hubane pesa kahele ja ka vajadusel kolmele lapsele. Alumise voodi sahtlite asemel on võimalik paigutada külalisvoodi pidžaamapeo külalisele. Sellistele lastetubadele ei leidu teist võrdväärset!


Colombini Casat iseloomustab kõige paremini suur kombineerimisvõimalus, seda nii köögimööblist kui ka diivanitest rääkides. Lisaks on tuntud Itaalia arhitektid valinud materjalid ja värvitoonid selliselt, et lõpptulemus on samaaegselt elegantne ja moderne.
Mööbel on eranditult valmistatud Itaalias ja meie Rocca al Mare Keskuses asuv salong on San Marinos asuva tehase ainuesindaja Eestis.


Sisestatud: 18.02.2014

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

vaata kõiki