Artiklid ja uudised

Disainimaailma tõusev täht Dima Loginoff Tallinnas

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Valgustite müügiga tegelev bränd Hektor Light esitleb Disainiöö raames noort vene disainerit Dima Loginoffi, kes on oma disainitud uute valgustitega astumas maailma kuulsaimate tootedisainerite ridadesse.

Dima Loginoff on üks väheseid vene disainereid, kes on saavutanud kuulsuse läänemaailmas viimase paari aastaga, annab ülevaate ajakiri "Elle Decoration".

“Super Dima!“ kirjutab temast "Harper's Bazaar".

Ta on valgusteid disaininud maailma tuntud kaubamärkidele nagu Artemide, Studio Italia Design, Axo Light, Evi Style jt.

Tema loodud tooted on võitnud mitmeid rahvusvahelisi auhindu, sealhulgas IF tootedisainiauhinna ja Red Dot’i. Näiteks ajavahemikus 2009-2010 pälvis 14 tema disainitud toodet International Design and Design Award autasu Prantsusmaal.

Dima on noor disainer - ta on sündinud Moskvas 1977. aastal. Peale 10-aastast karjääri juuksestilistina tegi ta suure pöörde ning lõpetas 2008. aastal Moskvas rahvusvahelise disainikooli. Tema varasem suur huvi sisekujunduse vastu muutus hobist tema peamiseks kutseks ja tähelennuks.

Olete oodatud kohtumisele Dima Loginoffiga 18. septembril kell 16.30 -17.30 Kultuurikatlasse ruumi nimega TAB klubi.

Vestlus inglise/vene keeles.

Moderaatoriks on küllakutsuja Hektor Light.

Üritus on TASUTA.

Lisainfo telefonil 615 4511 või info@hektor.ee.

www.hektor.ee
Üritus Facebookis

Vaata ka www.dimaloginoff.com.

Allpool mõned näited Dima Loginoffi loomingust.

Sisestatud: 17.09.2015

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki