Artiklid ja uudised

Hektor Lightist leiab plafoonvalgusteid igasse ruumi

Plafoonvalgustite all mõtleme tavaliselt vastu lage asetsevat klaasist või plastikust kausikujulist kuplit, mille all on peidus erinev arv valgusallikaid. Kuid plafoonide alla liigitub palju erinevaid vorme, disaine ja stiile ning erinevaid materjalikäsitlusi.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Miks ja kus tasub eelkõige kasutada plafooni tüüpi valgusteid

*Madalates ruumides, kuhu rippvalgustid ei mahu;
*Väikestes ruumides nagu tuulekojad, esikud, garderoobid, tehnilised ruumid jne. Ruum on tänu plafoonidele “rahulikum”;
*Magamistubades, kui valgusti asukoht on voodi kohal. Siinkohal peetakse silmas alt kaetud valgusteid, et valgus ei säraks voodislamajale silma;
*Lastetubades, kus on lustlikud ja tegusad lapsed, soovitatakse minimaalselt laest eenduvaid valgusteid ja soovitatavalt mitte klaasist.

Plafoonid sobivad aga ka kõikidesse teistesse ruumidesse vastavalt interjöörile ja ruumi otstarbele.

 Allikas: www.hektor.ee

Allikas: www.hektor.ee

Hektor Light pakub väga laias valikus plafoonvalgutseid, mida saab kategoriseerida järgnevalt: kandilised plafoonid, kangast plafoonid, LED-idega plafoonid, niiskuskindlad plafoonid, lastepärased plafoonvalgustid, klassikalised plafoonvalgustid ja disainplafoonid.

Tutvu osa plafoonvalgustite valikuga ka siin.

www.hektor.ee
Facebook

Sisestatud: 16.02.2016

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Hektor-Light Valgustimaailma trendid ja suunad

Aina enam osatakse seostada valgust ja meeleolu kõikumisi. Just talvemasenduse, sügisväsimuse või muu sellise põhjusi leitakse meie kliimast ja valguse vähesusest.

Inimesele mõjub kõige paremini looduslik valgus aga tänapäeval veedame me valdava osa ajast siseruumides tehisvalguse käes. Nii on muutunud loomulikuks, et ruumikujunduse terviklahendustes võetakse arvesse inimorganismi ööpäevarütmi, kus hommikuvalgus on külmem (4000-5000K), tööruumi üldvalgus on suurema värvustemperatuuriga (4000-65000K) ja õhtu lõpetab hämaram kollane valgus (alla 2700K).

vaata kõiki