Artiklid ja uudised

Villeroy & Boch/Gustavsberg tutvustab uut TitanGlaze tugevamat ja matti glasuuri

Matt ei ole moes mitte üksnes autode, mööbli ja köögisisustuse juures, vaid ka vannitoas. Villeroy & Bochi TitanGlaze uus matt välimus muudab sanitaarkeraamika nii moodsaks kui ka äärmiselt vastupidavaks. Selle esimene värvitoon – kivivalge – laseb säravvalgel keraamikal mõjuda sametiselt matina.

 Allikas: www.villeroy-boch.eu

Allikas: www.villeroy-boch.eu

Villeroy & Boch kasutas TitanGlaze'i väljatöötamisel ära oma 270-aastast keraamikatootmiskogemust. Keraamiliste materjalide pideva arendamise ja parandamise käigus sündis uus, eriliselt kauakestev glasuur. Lisaks on TitanGlaze'iga kaetud sanitaarkeraamika eriti kriimustus- ja löögikindel. Glasuuri põhikomponent on puhas kristalliline alumiiniumoksiid, mis annab tulemuseks äärmiselt vastupidava ja kaunilt mati pinna. Uus kivivalge TitanGlaze on omakorda kooskõlas suundumusega mattide pindade poole. Sellised pinnad tunduvad puudutades sametised ja tekitavad vannitoakeraamikale pehmelt kumavad piirjooned.

Villeroy & Boch matt glasuur TitanGlaze on saadaval järgmistes kollektsioonides: Artis, Memento 2.0, Finion, Antheus ja Venticello. Kivivalge sanitaarkeraamika sobib täiuslikult samas toonis dušialuste ja vannide juurde.

Uuri lisa siit.

Loe Villeroy & Bochi ja Gustavsbergi kohta lähemalt Facebookist ja kodulehtedelt www.gustavsberg.ee, www.villeroy-boch.eu.

Sisestatud: 09.10.2018

Villeroy & Boch/ Gustavsberg

Tel.:
646 0312
Aadress:
Fr.R Faehlmanni 6, Tallinn, Harjumaa
E-mail:
Kirja saatmine ebaõnnestus. Täitke kõik väljad.

Sind võivad huvitada ka järgnevad artiklid

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Valgus ja vari: Pantone kuulutas halli ja kollase 2021. aasta värvideks

Tegemist oli tasavägise võistlusega, millel ei olnud selget võitjat – Pantone Color Institute kroonis
2021. aasta värvideks halli (Ultimate Grey) ja kollase (Illuminating). Selline ambivalentsus oli
kahtlemata sihilik: väljendab ergas kollane ju uut algust, enesekindlust ja rõõmu, Ultimate Grey aga
rõhub ratsionaalsemale suhtumisele. Siit järeldus: valgus ja vari on tihtipeale omavahel sedavõrd
tihedalt seotud, et suisa sõltuvad teineteisest.

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsbergi uued dušilahendused

Gustavsberg saab sügisel oma valikusse täiesti uue tootesarja, kuhu kuuluvad ehtsa skandinaavialiku disainiga ning lihtsalt paigaldatavad dušiuksed ja -seinad. Otse loomulikult pakuvad ka uued tooted Gustavsbergile omast suurepärast kvaliteeti, vormi ja funktsionaalsust. Nutikate ja paindlike lahendustega dušinurk toob oma lihtsusega värskendust igasse vannituppa. Sortimenti kuuluvad dušiseinad ning nii sirged kui ka kumerad dušiuksed, mis kõik on saadaval erinevates mõõtudes ning mida on võimalik omavahel mitmel viisil kombineerida.

vaata kõiki